«Viva 2500» և «Viva 3500». ավելացված խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ այլ, 374 97 և 374 47 ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա
• 14-09-2016 18:15:10   | Հայաստան  |  Գիտություն եւ տեխնոլոգիաներ
«Viva 2500» սակագնային պլանով տրամադրվող ծառայությունների փաթեթը համալրվել է 50 րոպե խոսելաժամանակով դեպի ՀՀ այլ, 374 97 բջջային և 374 47 քաղաքային ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա:
Իսկ «Viva 3500» սակագնային պլանի բաժանորդներն այժմ հնարավորություն ունեն օգտագործելու 100 րոպե խոսելաժամանակ, դեպի ՀՀ այլ, 374 97 և 374 47 ցանցեր, ինչպես նաև դեպի Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա զանգահարելու համար, նախկին 50-ի փոխարեն:
Ծառայություն Viva 2500 Viva 3500
Ակտիվացման գին 2500 դրամ 3500 դրամ
Ներցանցային խոսելաժամանակ 2500 րոպե 3500 րոպե
Ինտերնետ 2000 ՄԲ 3000 ՄԲ
Խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ այլ, 374 97 բջջային և 374 47 քաղաքային ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա* 50 րոպե 100 րոպե
SMS՝ դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր 250 250
Անցում դեպի սակագնային պլան *161*2500# *161*3500#
*Համարահավաքման ձևաչափ՝ 77 00 [երկրի կոդ] [հեռախոսահամար]
««Viva 2500» և «Viva 3500» սակագնային պլաններն էլ ավելի գրավիչ են դարձել շնորհիվ ավելացված խոսելաժամանակի, ինչն ամսական նույն գումարի դիմաց հնարավորություն է ընձեռում կատարել զանգեր դեպի ՀՀ այլ ցանցեր, 374 97 և 374 47 ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա: Այս քայլով մենք ընդառաջել ենք բաժանորդների կարիքներին և հոգացել նրանց հարմարավետության մասին»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

“Viva 2500” and “Viva 3500”: Increased airtime to RA other, 374 97 and 374 47 networks, to Russia, US and Canada
50 minutes of airtime to RA other, 374 97 and 374 47 networks; to Russia, US and Canada have been added to the services provided within “Viva 2500” tariff plan.
Also, subscribers of “Viva 3500” tariff plan now have an opportunity to use 100 minutes of airtime to RA other, 374 97 and 374 47 networks, as well as to Russia, US and Canada, instead of 50 minutes before.
ServiceViva 2500Viva 3500
Activation feeAMD 2500AMD 3500
On-net airtime2500 minutes3500 minutes
Internet2000 MB3000 MB
Airtime to RA other, 374 97 GSM and 374 47 fixed networks; to Russia, US and Canada*50 minutes100 minutes
“ “Viva 2500” and “Viva 3500” tariff plans have become even more attractive due to the increased airtime which provides an opportunity to make calls to RA other, 374 97 and 374 47 networks, to Russia, USA and Canada for the same monthly fee. This change is aimed at meeting the needs of our subscribers and making communication even more comfortable for them,” said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.