Ucom-ում գործում է «Որակյալ սմարթֆոններ բոլորի համար» առաջարկը
պարտավորության առաջարկում է ձեռք բերել մասնավորապես Samsung Galaxy A10s և Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնները։ Ընդ որում Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնը ձեռք բերելիս գնորդները կստանան նաև Xiaomi AirDots անլար ականջակալները։
Samsung Galaxy A10s նորագույն սմարթֆոնը ներկայացված է սև, կապույտ և կարմիր գույներով։ Այն շուկային է ներկայացվել 2019 թվականի սեպտեմբերին, ունի 2 հիմնական տեսախցիկ, HD որակի էկրան և, ի տարբերություն 2019 թվականի մարտին թողարկված Samsung Galaxy A10 մոդելի, օժտված է մատնահետքի սենսորով, ավելի հզոր մարտկոցով և ոչ թե 5 ՄՊ, այլ 8 ՄՊ առջևի տեսախցիկով։ Սմարթֆոնն առանց որևէ պարտավորության հնարավոր է ձեռք բերել 78 900 դրամով, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ։ Ապառիկի դեպքում գնորդները յուրաքանչյուր ամիս կվճարեն առնվազն 2 900 դրամ։ Ucom Ունիվերսալ հետվճարային սակագնային պլաններին բաժանորդագրվելու դեպքում ամսական վճարը կկազմի 3300 դրամ, և բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ՝ 6 ամսվա ընթացքում սպառելու համար։
Xiaomi Mi A3 արհեստական բանականությամբ և եռակի տեսախցիկով սմարթֆոնի գնորդներին առաջարկվում է տեսնել իրականության բոլոր գույներն ընդամենը 115 900 դրամով։ Այդ նորագույն մոդելը նույնպես ներկայացված է երեք գույներով` Kind of Grey, Not just Blue, More than White, օժտված է էկրանի տակ գտնվող մատնահետքի սենսորով, Android One համակարգով, 48 ՄՊ, 8 ՄՊ, 2 ՄՊ հիմնական և 32 ՄՊ AI selfie տեսախցիկով և հասանելի է ամսական սկսած
4200 դրամից։
«Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնի գնորդները կստանան նաև Xiaomi AirDots անլար ականջակալներ։ Իսկ Ucom Ունիվերսալ սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու դեպքում տրամադրվում է նաև 20 ԳԲ ինտերնետ՝ 6 ամսվա համար, - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

• 18-10-2019 16:34:42   | Armenia  |  Organizations
This October, within the frames of “Quality Smartphones for Everyone” offer Ucom suggests purchasing Samsung Galaxy A10s and Xiaomi Mi A3 smartphones. Moreover, when purchasing the Xiaomi Mi A3 smartphone the customers will also get wireless headphones - Xiaomi AirDots.
The latest Samsung Galaxy A10s smartphone comes in black, blue and red colors. Released in September 2019, it has dual main cameras, HD display, and unlike Samsung Galaxy A10 model released in March 2019, it has a fingerprint sensor, a more powerful battery, and an 8 MP front camera instead of the 5 MP one. The smartphone can be obtained without any commitment at 78 900 AMD, both in cash and on credit. In case of credit, the buyers will pay a monthly fee starting from 2 900 AMD. The subscribers of Ucom Universal Postpaid tariff plans will pay at least 3300 AMD monthly by also receiving 20 GB of mobile internet to be consumed during 6 months.
Buyers of Xiaomi Mi A3, equipped with Artificial intelligence backed triple cameras, are offered to see all colors of reality at only 115 900 AMD. The latest model also comes in three colors: Kind of Grey, Not just Blue, More than White, it has a fingerprint sensor on the screen, Android One system, 48 MP, 8 MP, 2 MP main cameras and 32 MP AI selfie camera and it’s available at a monthly fee of at least 4200 AMD.
«The buyers of Xiaomi Mi A3 smartphone will also receive Xiaomi AirDots wireless headphones. And if you subscribe to one of the Ucom Universal Postpaid tariff plans, you will receive 20 GB of mobile internet to be consumed during 6 months, said Hayk Yesayan, Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us emphasize, that when purchasing the aforementioned smartphones, there is no commitment required.