Ucom-ում գործում է «Որակյալ սմարթֆոններ բոլորի համար» առաջարկը
պարտավորության առաջարկում է ձեռք բերել մասնավորապես Samsung Galaxy A10s և Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնները։ Ընդ որում Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնը ձեռք բերելիս գնորդները կստանան նաև Xiaomi AirDots անլար ականջակալները։
Samsung Galaxy A10s նորագույն սմարթֆոնը ներկայացված է սև, կապույտ և կարմիր գույներով։ Այն շուկային է ներկայացվել 2019 թվականի սեպտեմբերին, ունի 2 հիմնական տեսախցիկ, HD որակի էկրան և, ի տարբերություն 2019 թվականի մարտին թողարկված Samsung Galaxy A10 մոդելի, օժտված է մատնահետքի սենսորով, ավելի հզոր մարտկոցով և ոչ թե 5 ՄՊ, այլ 8 ՄՊ առջևի տեսախցիկով։ Սմարթֆոնն առանց որևէ պարտավորության հնարավոր է ձեռք բերել 78 900 դրամով, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ։ Ապառիկի դեպքում գնորդները յուրաքանչյուր ամիս կվճարեն առնվազն 2 900 դրամ։ Ucom Ունիվերսալ հետվճարային սակագնային պլաններին բաժանորդագրվելու դեպքում ամսական վճարը կկազմի 3300 դրամ, և բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ՝ 6 ամսվա ընթացքում սպառելու համար։
Xiaomi Mi A3 արհեստական բանականությամբ և եռակի տեսախցիկով սմարթֆոնի գնորդներին առաջարկվում է տեսնել իրականության բոլոր գույներն ընդամենը 115 900 դրամով։ Այդ նորագույն մոդելը նույնպես ներկայացված է երեք գույներով` Kind of Grey, Not just Blue, More than White, օժտված է էկրանի տակ գտնվող մատնահետքի սենսորով, Android One համակարգով, 48 ՄՊ, 8 ՄՊ, 2 ՄՊ հիմնական և 32 ՄՊ AI selfie տեսախցիկով և հասանելի է ամսական սկսած
4200 դրամից։
«Xiaomi Mi A3 սմարթֆոնի գնորդները կստանան նաև Xiaomi AirDots անլար ականջակալներ։ Իսկ Ucom Ունիվերսալ սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու դեպքում տրամադրվում է նաև 20 ԳԲ ինտերնետ՝ 6 ամսվա համար, - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

В Ucom действует предложение «Качественные смартфоны для всех»
В течение октября в рамках предложения «Качественные смартфоны для всех» компания Ucom предлагает приобрести смартфоны Samsung Galaxy A10s и Xiaomi Mi A3 без каких бы то ни было обязательств. Причем покупатели смартфона Xiaomi Mi A3 получат также беспроводные наушники Xiaomi AirDots.
Новейший смартфон Samsung Galaxy A10s представлен в черной, синей и красной цветовой гамме. Он был выпущен в сентябре 2019 года, оснащен 2 основными камерами, HD экраном и в отличие от модели Samsung Galaxy A10, выпущенной в марте 2019 года, имеет сенсор отпечатков пальцев, более мощную батарейку и переднюю камеру не в 5 МП, а в 8 МП. Смартфон без каких бы то ни было обязательств можно приобрести за 78 900 драмов, как наличными, так и в кредит. При покупке в кредит покупатели ежемесячно будут платить сумму от 2 900 драмов. При подписке на Постоплатные тарифные планы Ucom Универсал ежемесячная плата составит минимум 3300 драмов, и абоненты получат 20 ГБ интернета сроком на 6 месяцев.
Покупателям смартфона с искусственным интеллектом и тремя фотокамерами Xiaomi Mi A3 предлагается ощутить все цвета реальности всего за 115 900 драмов. Эта новейшая модель также представлена в трех цветах: Kind of Grey, Not just Blue, More than White, она оснащена сенсором отпечатков пальцев, находящимся под экраном, системой Android One, основными камерами в 48 МП, 8 МП, 2 МП, а также AI селфи-камерой в 32 МП и все это можно приобрести от 4200 драмов в месяц.
«Покупатели смартфона Xiaomi Mi A3 получат также беспроводные наушники Xiaomi AirDots. А при подписке на тарифный план Ucom Универсал абоненты также получат 20 ГБ интернета на 6 месяцев», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.