UCOM-ՈՒՄ ԱՆՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ԻՆՏԵՐՆԵՏԻ ՀԱՏՈՒԿ ԱՌԱՋԱՐԿԸ ԴԱՐՁԵԼ Է ԱՆԺԱՄԿԵՏ
Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության Level Up 4700 կանխավճարային և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլաններով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետի առաջարկը դառնում է անժամկետ։ Հատուկ առաջարկի շրջանակներում նշված սակագնային պլաններով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետը բաժանորդներին հասանելի կլինի ոչ միայն ողջ 2022 թվականի ընթացքում, այլ առանց վերջնաժամկետի։
Հարկ է նշել, որ Level Up 4700 կանխավճարային սակագնային պլանով յուրաքանչյուր 30 օրը մեկ վճարելուց հետո բաժանորդներն իրենց սմարթֆոններին կստանան ոչ միայն անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն, այլև 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
Իսկ միանալով Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանին՝ բաժանորդներն ի լրումն անսահմանափակ ինտերնետի կստանան 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
«Ucom-ում մենք կարևորում ենք բոլոր այն բաժանորդներին, որոնք միացել են մեզ հատուկ առաջարկի շրջանակներում և հասցրել են առօրյայում համացանցից օգտվելու և մշտական կապի մեջ մնալու կայուն սովորույթներ ձևավորել։ Եթե դուք էլ չեք պատկերացնում ձեր օրն առանց ակտիվ շփման, լրահոսին և խելացի տան սարքավորումների աշխատանքին հետևելու, ապա Level Up 4700 և Level Up 5500 սակագնային պլանները հենց ձեզ համար են», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

• 10-10-2022 13:41:54   | Armenia  |  Social
The unlimited internet special offer tailored for the subscribers of Ucom’s mobile voice service’s Level Up 4700 prepaid and Level Up 5500 postpaid tariff plans has become termless. The unlimited internet provided within the frames of the special offer will be available to subscribers not only throughout the year of 2022, but without any end term.
It should be noted that with the Level Up 4700 prepaid tariff plan, every 30 days upon payment the subscribers will not only benefit from the unlimited internet access on their smartphones but also get 1500 minutes to call all local networks, Artsakh, USA and Canada.
And by joining the Level Up 5500 postpaid tariff plan, in addition to the unlimited internet the subscribers will get 3000 minutes to call all local networks, Artsakh, USA and Canada.
«At Ucom, we value all those subscribers who joined us within the framework of the special offer and managed to form stable habits of daily internet usage and staying in constant contact. If you are the one who cannot imagine a day without active communication, scrolling the newsfeed or following the performance of your smart home equipment, then Level Up 4700 and Level Up 5500 tariff plans are tailor-made just for you”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.