Գլոբալ Էկոլոգիական Հիմնադրամի Փոքր դրամաշնորհների ծրագրի խորհրդատվական հանդիպում Երևանի Օրհուս կենտրոնում
22-12-2011 15:00:43 | Հայաստան | Հայտարարություններ
Հայաստանում Գլոբալ Էկոլոգիական Հիմնադրամի (ԳԷՀ) Փոքր դրամաշնորհների ծրագիրը (ՓԴԾ) նախատեսում է իրականացնել խորհրդատվական հանդիպում ազգային ՀԿ-ների եւ այլ շահագրգիռ կողմերի հետ` կապված ԳԷՀ-ի 5-րդ գործառնական փուլի (2011-2014) շրջանակում ՓԴԾ-ի նոր ծրագրավորման ցիկլի մեկնարկի հետ։
Հանդիպումը տեղի կունենա Երեւանի Օրհուս կենտրոնում ս.թ. դեկտեմբերի 27-ին, ժամը 15:00-ին: Հանդիպման ժամանակ կներկայացվի 2011-2014թ.թ. ՓԴԾ-ի Ազգային ծրագրի աշխատանքային շրջանակը, մասնավորապես ՓԴԾ-ի իրականացման սկզբունքները, ընթացակարգերը, ընտրության չափանիշները, դրամաշնորհային հայտի փաթեթը եւ այլ հարցեր:
ՓԴԾ-ի Ազգային ծրագրի ռազմավարությունը եւ հայտի ձեւաթերթը կարող եք բեռնել` http://operations.undp.am/Procurement/upload/10219_Desktop.zip, ինչպես նաեւ www.sgp.am կայքից:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար դիմել ԳԷՀ-ի ՓԴԾ-ի ազգային համակարգող Հովհաննես Ղազարյանին հետեւյալ հեռախոսահամարով՝ 56-60-73 (հվ. 116), Էլ. փոստով hovhannes.ghazaryan@undp.org, կամ այցելել www.sgp.am:

The Global Environment Facility’s Small Grants Programme consultation meeting at Yerevan Aarhus Center
• 22-12-2011 15:00:43   | Armenia  |  Announcements
The Global Environment Facility (GEF) Small Grants Programme (SGP) in Armenia is planning to hold a consultation meeting with interested national NGOs and other stakeholders regarding the launch of the SGP programming cycle in the new GEF 5th operational phase (2011-2014). The meeting will be held in Yerevan Aarhus Center on December 27, 2011, at 15:00. During the meeting the operational frameworks for the GEF SGP-Armenia including principles and procedures of the SGP implementation, selection criteria, grant application package and other relevant documents will be presented. SGP country programme strategy and application form are available at http://operations.undp.am/Procurement/upload/10219_Desktop.zip, as well as at www.sgp.am. For more information please contact Hovhannes Ghazaryan, GEF SGP National Coordinator, at 566073 (ext. 116) or e-mail: hovhannes.ghazaryan@undp.org or visit www.sgp.am.