Կարեն Եսայանն նշանակվել է ԼՂՀ Նախագահի խորհրդական-ԼՂՀ Նախագահի հատուկ հանձնարարությունների գծով ներկայացուցիչ
• 04-10-2012 17:19:38   |   |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 4-ին ստորագրել է հրամանագիր Կարեն Եսայանին Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության Նախագահի խորհրդական-Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության Նախագահի հատուկ հանձնարարությունների գծով ներկայացուցիչ: Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Bako Sahakyan signed a decree on appointing Karen Yesayan advisor to the President of the Nagorno Karabagh Republic - Nagorno Karabagh Republic President's representative at large
• 04-10-2012 17:19:38   |   |  Press release
On 4 October President of Artsakh Republic Bako Sahakyan signed a decree on appointing Karen Yesayan advisor to the President of the Nagorno Karabagh Republic - Nagorno Karabagh Republic President's representative at large. CENTRAL INFORMATION DEPARTMENT OF THE OFFICE OF THE ARTSAKH REPUBLIC PRESIDENT