Երաժշտական փառատոնին ներկա գտնվելու բացառիկ հնարավորություն Orange-ի կողմից
Այսօր Orange-ը մեկնարկեց հատուկ SMS վիկտորինա, որի հաղթողը կստանա «Orange Warsaw Festival 2014» երաժշտական փառատոնին ներկա գտնվելու բացառիկ հնարավորություն: Orange-ի այն բաժանորդը, ով մինչև հունիսի 1-ը առաջինը կհավաքի առավելագույն քանակությամբ միավորներ, կստանա ուղեգիր երկու անձի համար, որը ներառում է ինքնաթիռի տոմսեր, հյուրանոց և փառատոնի համերգի տոմս:
«Orange Warsaw Festival 2014»փառատոնն Orange-ի ամենամեծ երաժշտական միջոցառումներից մեկն է և թերևս ամենակարևորը Վարշավայի մշակութային կյանքում: Լինելով Լեհաստանում անցկացվող խոշորագույն մշակութային իրադարձություններից մեկը՝ այս փառատոնում հանդես են գալիս երաժշտական ասպարեզի մի շարք աշխարհահռչակ անուններ: Այս տարի Orange Վարշավա երաժշտական փառատոնը տեղի կունենա հունիսի 13-ից 15-ը: Փառատոնին իրենց մասնակցությունը կունենան David Guetta, Snoop Dogg, Outkast, The Prodigy, Limp Bizkit, The Kooks, The Wombats, Lily Allen, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, , Kasabian, Pixies, Florence + The Machine և այլ աշխարհահռչակ կատարողներ:
«Ուրախ ենք այսօր հայտարարել «Բարև Վարշավա» SMS վիկտորինայի մեկնարկը: Այս տարի առաջին անգամ մեր բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն կունենան ներկա գտնվել Orange-ի վարշավյան երաժշտական փառատոնին, և հույս ունենք տեսնել նրանց ակտիվ մասնակցությունն այս վիկտորինային: Այն բաժանորդները, ովքեր փառատոնին անձամբ ներկա գտնվել  չեն կարողանա, հնարավորություն կունենան իրենց սմարթֆոնների, պլանշետների կամ համակարգիչների միջոցով ուղիղ եթերով առցանց հեռարձակմամբ հետևել փառատոնի ընթացքին և աշխարհահռչակ երաժիշտների կատարումներին՝ տանը, թե դրսում», - ասաց Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Բարև Վարշավա» SMS վիկտորինային մասնակցելու համար՝ Orange-ի բաժանորդները 1049 կարճ համարին պետք է ուղարկեն SMS՝ տեքստում նշելով «Orange» բառը, որից հետո մեկը մյուսի հետևից կստանան վիկտորինայի հարցերը: Յուրաքանչյուր հաջորդ հարց ուղարկվում է նախորդ հարցին պատասխանելուց հետո: Յուրաքանչյուր ճիշտ պատասխանի համար բաժանորդը ստանում է 1 միավոր: Մեկ SMS-ի արժեքը 150 դրամ է:

One of Orange subscribers to attend Orange Warsaw Festival 2014
Today Orange has launched a special SMS quiz, the winner of which will have a unique chance to attend the Orange Warsaw music festival.  The Orange subscriber, who will be the first to collect the biggest number of points before the 1st of June, will receive a package for two, including air tickets, hotel accommodation, and tickets to the Festival concert.
The Orange Warsaw Festival is one of  the biggest music festival partnerships of Orange and Poland's biggest urban festival. Being one of the major cultural events in Poland, the festival attracts some of the biggest names in the music industry. Orange Warsaw Festival 2014 will be held from June 13-15 and will feature performances by  David Guetta, Snoop Dogg, Outkast, The Prodigy, Limp Bizkit, The Kooks, The Wombats, Lily Allen, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, , Kasabian, Pixies, Florence + The Machine, and many other well-known artists.
“We are glad today to announce the launch of the “Hello Warsaw” SMS quiz. For the first time, our subscribers will have this exceptional opportunity to attend the Orange Warsaw Festival, and we hope to see active participation on their side. This year, we will as well make live streaming available for those customers who will not have the chance to attend the festival in person, so that they will be able to follow the festival and enjoy performances of world-known artists with their  smartphones, tablets or PCs, whether at home or on the move”,  said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
In order to start the “Hello Warsaw” SMS quiz, Orange subscribers need to send an SMS to the short number 1049 with “Orange” in the text. They will further receive the questions one by one. Every following question is sent once the previous one is answered by the subscriber. 1 point will be granted for each correct answer. The price of one SMS is 150AMD.
More details about the quiz and the Orange Warsaw Festival 2014 are available at http://www.orangearmenia.am/en/events/hello-warsaw/index.php .