Աշխատանքային խորհրդակցություն Արցախում՝ գյուղատնտեսության ոլորտում իրականացվող աշխատանքների վերաբերյալ
• 11-05-2015 16:42:30   |   |  Տնտեսություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 11-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել հանրապետության շրջվարչակազմերի ղեկավարների հետ` նվիրված գյուղատնտեսության ոլորտում իրականացվող աշխատանքներին:
Հատուկ ուշադրություն է դարձվել հակահրդեհային միջոցառումների իրականացմանը:
Համապատասխան զեկույցները լսելուց հետո երկրի ղեկավարը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին` աշխատանքների պատշաճ իրականացման ուղղությամբ:

Президент Республики Арцах Бако Саакян провел рабочее совещание с руководителями райадминистраций республики, посвященное работам в сфере сельского хозяйства
• 11-05-2015 16:42:30   |   |  Экономика
11 мая Президент Республики Арцах Бако Саакян провел рабочее совещание с руководителями райадминистраций республики, посвященное работам в сфере сельского хозяйства.
Особое внимание было уделено противопожарным мероприятиям.
Выслушав соответствующие доклады, глава государства дал конкретные поручения руководителям компетентных органов по должному выполнению работ.