Բակո Սահակյանն աշխատանքային խորհրդակցություն է հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների եւ Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ
• 07-03-2017 13:33:44   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 7-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների եւ Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ:
Քննարկվել են շրջաններում եւ մայրաքաղաքում իրականացվող մի շարք ծրագրերին վերաբերող հարցեր:
Երկրի ղեկավարը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին քննարկված խնդիրների պատշաճ լուծման ուղղությամբ:

Bako Sahakyan convoked a working consultation with the participation of the heads of regional administrations and mayor of Stepanakert
• 07-03-2017 13:33:44   |   |  Press release
On 7 March President Bako Sahakyan convoked a working consultation with the participation of the heads of regional administrations and mayor of Stepanakert.
Issues related to the programs being carried out in the regions and the capital were discussed during the meeting.
The Head of the State gave concrete instructions to the heads of the concerned bodies on proper solution of the discussed issues.