ՎիվաՍել-ՄՏՍ. ինտերնետի նոր փաթեթներ՝ նոր հնարավորություններ
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն առաջարկում է «Data 3500», «Data 5500», «Data 7500» և «Data 10500»  նոր ինտերնետ փաթեթները, որոնք հնարավորություն են տալիս 30 օր շարունակ օգտվելու Հայաստանում ամենաընդարձակ՝ 3G և 4G ցանցի առավելություններից՝ ֆիքսված վճարի դիմաց: Ներկայացված սակագնային պլաններին 12  կամ 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում «ՄՏՍ» USB մոդեմը, «ՄՏՍ Hay-Fi» կամ «ՄՏՍ Wi-Fi» երթուղիչը տրվում է անվճար:
Փաթեթի (համապատասխանաբար` 15 ԳԲ, 40 ԳԲ, 65 ԳԲ կամ 100 ԳԲ) շրջանակներում տրամադրվող ինտերնետի ծավալը մինչև վավերականության ժամկետի (30 օր) ավարտը սպառելու դեպքում, կախված հաշվի ընթացիկ սահմանաչափից, ավտոմատ կերպով ակտիվանում է հավելյալ 10 ԳԲ փաթեթ՝ ընդամենը 1000 դրամի դիմաց:
Data 3500 Data 5500 Data 7500 Data 10500
Ամսավճար 3500 դրամ 5500 դրամ 7500 դրամ 10500 դրամ
Փաթեթի ծավալ 15 ԳԲ 40 ԳԲ 65 ԳԲ 100 ԳԲ
Հավելյալ ինտերնետի ծավալ 10 ԳԲ
1000 դրամ
«Թվայնացված աշխարհում ինտերնետ հասանելիության ծառայությունները դարձել են կյանքի անբաժանելի մասը: Հնարավոր չէ պատկերացնել մեր օրն առանց սոցիալական ցանցերի կամ համացանցի վրա հիմնված այլ ծառայությունների: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը գործում է ժամանակի պահանջներին համապատասխան և իր բաժանորդներին ընձեռում է լավագույն հնարավորություններն ու լուծումները՝ գործարար հաղորդակցության, ժամանցի և կրթության համար»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

ВиваСелл-МТС-новые пакеты интернета, новые возможности
ВиваСелл-МТС представляет новые интернет пакеты «Data 3500», «Data 5500», «Data 7500» и «Data 10500», предоставляющие возможность использовать самую широкую сеть 3G и 4G в Армении в течение 30 дней за фиксированную плату. При подписке на 12 или 24 месяца USB модем «MTS», «MTS Hay-Fi» или «MTS Wi-Fi» предоставляется бесплатно.
В случае израсходования подключенного пакета (15 ГБ, 40 ГБ, 65 ГБ или 100 ГБ соответственно) до истечения 30-дневного срока действия, на основе кредитного лимита, автоматически подключается дополнительный пакет в размере 10 ГБ всего за 1000 драм.
Data 3500 Data 5500 Data 7500 Data 10500
Ежемесячная плата 3500 драм 5500 драм 7500 драм 10500 драм
Объем пакета 15 ГБ 40 ГБ 65 ГБ 100 ГБ
Объем дополнительного пакета 10 ГБ
1000 драм
«В цифровом мире необходимость интернет-услуг стала неотъемлемой частью нашей жизни. Вряд ли можно представить себе день без социальных сетей или других интернет-сервисов. ВиваСелл-МТС следит за тенденциями и всегда предлагает своим клиентам лучшие возможности и решения в области делового общения, развлечений и образования», - сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Более подробную информацию можно получить на сайте www.mts.am; позвонив по бесплатному номеру 111; отправив письмо на страницу услуги «111 онлайн» или посетив центр обслуживания ВиваСелл-МТС. Чтобы узнать о наших новостях первыми, следите за нашей страницей в Facebook: https://www.facebook.com/MTSArmenia/