Բակո Սահակյանը եւ Սերժ Սարգսյանը մարշալ Բաղրամյանի ծննդյան 120-ամյակի կապակցությամբ ծաղկեպսակներ են դրել Ստեփանակերտում անվանի զորավարի հուշարձանին
• 04-12-2017 19:04:44   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը եւ Հայաստանի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանը դեկտեմբերի 4-ին մարշալ Բաղրամյանի ծննդյան 120-ամյակի կապակցությամբ ծաղկեպսակներ են դրել Ստեփանակերտում անվանի զորավարի հուշարձանին:

Bako Sahakyan and Serzh Sargsyan in connection with the 120th anniversary of Marshal Baghramyan’s birthday laid wreaths to the monument of the prominent commander in Stepanakert
• 04-12-2017 19:04:44   |   |  Press release
On 4 December Artsakh Republic President Bako Sahakyan and President of the Republic of Armenia Serzh Sargsyan in connection with the 120th anniversary of Marshal Baghramyan’s birthday laid wreaths to the monument of the prominent commander in Stepanakert.