Ucom-ի նոր՝ uGo 7500 սակագնային պլանի բաժանորդները կկարողանան կիսվել ինտերնետի ծավալով
Գարնանային տոների շրջանակում՝ մինչև ապրիլի 7-ը Ucom ընկերության շարժական ինտերնետի նոր՝ uGo 7500 սակագնային պլանին միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան 2-րդ քարտը՝ 70 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալն առանց հավելյալ վճարի մտերիմներից մեկի հետ կիսելու համար։
Ի դեպ, uGo 7500-ին 12 կամ 24 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները կկարողանան ձեռք բերել Huawei նորագույն շարժական մոդեմն ընդամենը 1 դրամով։
«Բայց սա էլ ամենը չէ։ Այն բաժանորդները, որոնք միացել են շարժական ինտերնետի բոլորովին նոր՝ uGo 7500 սակագնային պլանին 24 ամսով,  մոդեմ ձեռք բերելու հետ միաժամանակ, կարող են օգտվել նաև Alcatel կամ Huawei որակյալ պլանշետ ձեռք բերելու հնարավորությունից՝ դրա դիմաց վճարելով ամսական առնվազն 2990 դրամ», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ գարնանային տոների շրջանակում Ucom ընկերությունը հատուկ առաջարկով է հանդես եկել նաև նոր սմարթֆոն ձեռք բերել ցանկացող և Ucom շարժական կապի առավելությունները գնահատող հաճախորդների համար։ Բոլոր մանրամասները ներկայացված են պաշտոնական www.ucom.am կայքում։

Абоненты нового тарифного плана uGo 7500 от Ucom смогут поделиться объемом мобильного интернета
В рамках весенних праздников до 7 апреля при подключении к новому тарифному плану мобильного интернета от Ucom – uGo 7500 – абоненты получат вторую карту для того, чтобы без дополнительной платы поделиться с кем-либо из близких объемом высокоскоростного интернета в 70 ГБ.
При этом, при подключении к uGo 7500 сроком на 12 или 24 месяца абоненты смогут приобрести новейший мобильный модем всего за 1 драм.
«Но и это еще не все. Те абоненты, которые подключились к совершенно новому тарифному плану мобильного интернета uGo 7500 на 24 месяца, вместе с приобретением модема могут также воспользоваться возможностью приобрести качественный планшет Alcatel или Huawei, ежемесячно выплачивая за него сумму от 2990 драмов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что в рамках весенних праздников компания Ucom выступила со специальным предложением и для тех клиентов, которые желают приобрести новый смартфон и ценят преимущества мобильной связи Ucom. Все детали представлены на официальном вебсайте компании www.ucom.am.