Բակո Սահակյանը ներկա է գտնվել միջազգային սպորտային պարերի մրցույթ-փառատոնի եզրափակչին եւ մրցանակներ հանձնել հաղթողներին
• 22-07-2019 13:07:00   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 21-ին Ստեփանակերտում ներկա է գտնվել միջազգային սպորտային պարերի մրցույթ-փառատոնի եզրափակչին եւ մրցանակներ հանձնել հաղթողներին:
Նախագահը նման միջոցառումների պարբերական անցկացումը կարեւոր է համարել մեր երկրի մշակութային կյանքում:

Бако Саакян присутствовал на финале фестиваля - конкурса международных спортивных танцев в Степанакерте и вручил призы победителям
• 22-07-2019 13:07:00   |   |  Пресс-релизы
21 июля Президент Республики Арцах Бако Саакян присутствовал на финале фестиваля - конкурса международных спортивных танцев в Степанакерте и вручил призы победителям.
Президент отметил важность периодического проведения подобных мероприятий для  культурной жизни страны.