Ucom շարժական կապի կորպորատիվ հաճախորդներն ինքնուրույն կընտրեն Բիզնես Flexy սակագնային պլանի ներառումներն ու վճարը
• 17-12-2019 12:47:17   | Հայաստան  |  Կազմակերպություններ
Ucom Բիզնես Flexy հետվճարային սակագնային պլանի շնորհիվ Ucom շարժական կապի կորպորատիվ բաժանորդները, իրենց բիզնեսի պահանջներից ելնելով, անձամբ կընտրեն րոպեների, ինտերնետի և SMS-ների ծավալը, որի արդյունքում էլ կձևավորվի համապատասխան փաթեթը:
Բիզնես Flexy սակագնային պլանի նվազագույն ամսավճարը կազմում է 1900 դրամ, որի դիմաց կորպորատիվ բաժանորդը կստանա 4 ԳԲ գերարագ ինտերնետ, 300 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու, 300 SMS տեղական բոլոր ցանցեր և Արցախ ուղարկելու համար, ինչպես նաև շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից անվճար օգտվելու հնարավորություն։ Բիզնես Flexy սակագնային պլանի առավելագույն ամսավճարը կկազմի 8400 դրամ, որը վճարելով՝ կորպորատիվ բաժանորդը կստանա 40 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ, 3200 րոպե րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու, 3200 SMS տեղական բոլոր ցանցեր և Արցախ ուղարկելու համար, ինչպես նաև շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Ինքնուրույն ընտրած սակագնային պլանի շրջանակներում ներառումներն սպառելուց հետո բաժանորդները կշարունակեն անվճար զանգել Ucom շարժական ցանցի ներսում և կվճարեն 3 դրամ/ՄԲ սակագինը շարժական ինտերնետից օգտվելու դեպքում, 12 դրամ/րոպե՝ տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, տեղական և Արցախի համարներին SMS կուղարկեն 9 դրամ/SMS սակագնով։ Միջազգային համարներին ուղարկված յուրաքանչյուր SMS-ի գինը կկազմի 20 դրամ։
«Բիզնես Flexy սակագնային պլանի շնորհիվ կորպորատիվ հաճախորդները կկարողանան ինքնուրույն որոշել, թե որքան ինտերնետ ու րոպեներ են հարկավոր իրենց աշխատակիցներին։ 4 ԳԲ, 7 ԳԲ, 16 ԳԲ, 32 ԳԲ, 40 ԳԲ ինտերնետի ծավալը կարելի է ցանկացած կերպով համադրել 300, 600, 1200, 1600 և 3200 րոպեների և կարճ հաղորդագրությունների հետ՝ ստանալով այն, ինչ անհրաժեշտ է կոնկրետ աշխատակցին», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ Ucom ընկերության կորպորատիվ հաճախորդներն այսուհետ կարող են ծանոթանալ հենց իրենց վերաբերող նորություններին ու առաջարկներին՝ հավանելով ֆեյսբուքում Ucom ընկերության Բիզնես էջը։

Business Customers of Ucom Mobile Services to Personally Choose the Inclusions and Fee of Business Flexy Tariff Plan
• 17-12-2019 12:47:17   | Armenia  |  Organizations
Thanks to Ucom’s Business Flexy postpaid tariff plan, the business customers of Ucom mobile services will be able to personally choose the volume of inclusive minutes, MBs and SMSs based on their business needs, thus forming their corresponding package.
The minimum monthly fee of the Business Flexy tariff plan is 1900 AMD, for which business customers will get a high-speed internet of 4 GB, 300 minutes to call all local networks, Artsakh, USA and Canada, 300 SMSs to all local networks and Artsakh, as well as the opportunity to use the uMediaroom app of Mobile TV service for free. The maximum monthly fee of the Business Flexy tariff plan will be 8400 AMD, which will get the business customer a high-speed internet of 40 GB, 3200 minutes to call all local networks, Artsakh, USA and Canada, 3200 SMSs to all local networks and Artsakh, as well as the opportunity to use the uMediaroom app of Mobile TV service for free.
After consuming the inclusions of the self-chosen tariff plan, customers will continue to make free calls within the mobile network of Ucom and will pay 3 AMD/MB to benefit from Ucom’s mobile internet, 12 AMD/min to call all local networks, Artsakh, USA and Canada and 9 AMD/SMS to send SMSs to local and Artsakh numbers. Price per SMS to international directions will be 20 AMD.
"Thanks to the Business Flexy tariff plan, our business customers will be able to personally decide upon how much internet and minutes their employees need. The internet volume of 4 GB, 7 GB, 16 GB, 32 GB and 40 GB can be combined with 300, 600, 1200, 1600 and 3200 minutes and SMSs in any manner and get what is necessary for a particular employee," said Hayk Yesayan, Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us also note that from now on, business customers of Ucom can read the news and get familiarized with the offers related to them by liking and following the Business page of Ucom on Facebook.