Ucom-ի գարնանային առաջարկը. Գնեք սմարթֆոն երկու տարով և ստացեք 2 անգամ շատ ինտերնետ (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Ավանդույթի համաձայն այս տարի ևս «Յուքոմ» ընկերությունը գարնանամուտի կապակցությամբ նոր անակնկալ է պատրաստել:
Երկու տարի ժամկետով գնելով ընկերության մասնաճյուղերում վաճառվող ամենատարբեր մոդելների հեռախոսներից՝ Ucom-ի բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով ինտերնետ՝ առանց պայմանագրային սահմանափակումների:
Ինչպես մարտի 5-ին լրագրողների հետ զրույցում տեղեկացրեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը, առաջարկից կարող են օգտվել ինչպես կանխավճարային, այնպես էլ հետվճարային ծառայություններից օգտվող բաժանորդները:
Ըստ նրա՝ առաջարկը կգործի ամբողջ գարնան ընթացքում, որպեսզի քաղաքացիները հասցնեն ձեռք բերել հեռախոսներ:
«Մենք նաև հնարավորություն ենք տալիս մեր հին բաժանորդներին վճարային տարբերակով  և բանկերի միջոցով նույնպես ստանալ հեռախոսներ, այսինքն՝ մի շարք հնարավորություններ ունի և հատուկ ենք ժամկետը երկարաձգել, որպեսզի կարողանանք բոլորին սպասարկել»,- ընդգծեց Հ. Եսայանը:
Վերջինիս փոխանցմամբ, գիգաբայթերը կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից, մասնավորապես, u Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչև 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչև 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ։

• 05-03-2020 16:42:16   | Armenia  |  Science and Technology
On the eve of spring holidays, Ucom offers to benefit from the opportunity of sharing the beauty and acquire the most preferred model from a wide range of smartphones. In particular, in case of acquiring Xiaomi Redmi Note 8 T smartphone equipped with 4 main cameras at 80 800 AMD all new and existing uPrepaid and Universal/ Universal Plus Postpaid voice services subscribers will get x2 more internet without any obligations. Gigabytes will be doubled depending on the inclusions of a particular tariff plan. Thus, uPrepaid subscribers can get up to 12 GB of internet volume, while the Universal/ Universal Plus subscribers have a chance to receive up to 90 GB during 2 consecutive years.
“As always, ahead of spring holidays, Ucom mobile customers can not only acquire a 4 main camera, 6.3-inch full screen, powerful battery equipped, fast charging and NFC-enabled Xiaomi Redmi Note 8 T smartphone, but also choose one from the widest range of other brands. For us, it is important that you benefit from every opportunity of staying in touch with your close ones, hence we offer x2 more gigabytes with any smartphone bought at Ucom”, said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.