Ucom-ի գարնանային առաջարկը. Գնեք սմարթֆոն երկու տարով և ստացեք 2 անգամ շատ ինտերնետ (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Ավանդույթի համաձայն այս տարի ևս «Յուքոմ» ընկերությունը գարնանամուտի կապակցությամբ նոր անակնկալ է պատրաստել:
Երկու տարի ժամկետով գնելով ընկերության մասնաճյուղերում վաճառվող ամենատարբեր մոդելների հեռախոսներից՝ Ucom-ի բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով ինտերնետ՝ առանց պայմանագրային սահմանափակումների:
Ինչպես մարտի 5-ին լրագրողների հետ զրույցում տեղեկացրեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը, առաջարկից կարող են օգտվել ինչպես կանխավճարային, այնպես էլ հետվճարային ծառայություններից օգտվող բաժանորդները:
Ըստ նրա՝ առաջարկը կգործի ամբողջ գարնան ընթացքում, որպեսզի քաղաքացիները հասցնեն ձեռք բերել հեռախոսներ:
«Մենք նաև հնարավորություն ենք տալիս մեր հին բաժանորդներին վճարային տարբերակով  և բանկերի միջոցով նույնպես ստանալ հեռախոսներ, այսինքն՝ մի շարք հնարավորություններ ունի և հատուկ ենք ժամկետը երկարաձգել, որպեսզի կարողանանք բոլորին սպասարկել»,- ընդգծեց Հ. Եսայանը:
Վերջինիս փոխանցմամբ, գիգաբայթերը կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից, մասնավորապես, u Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչև 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչև 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ։

Ucom предлагает в х2 раза больше интернета на 2 года при покупке любого смартфона
В преддверии весенних праздников компания Ucom предлагает не упустить возможность поделиться красотой и приобрести предпочитаемую модель из широкого ассортимента смартфонов. В частности, в случае приобретения смартфона Xiaomi Redmi Note 8T с 4-мя основными камерами за 80 800 драмов, новые и текущие абоненты голосовых тарифных планов uПредоплатный и постоплатной услуги Ucom Универсал/ Универсал Плюс получат в 2х больше интернета без каких бы то ни было обязательств. Гигабайты будут удвоены в зависимости от объема вложений выбранного абонентом тарифного плана. В частности, абоненты услуги uПредоплатный смогут получить до 12 ГБ интернета, а абоненты постоплатой услуги Универсал/ Универсал Плюс имеют возможность получать до 90 ГБ в течение 2-х лет.
«Как всегда, в преддверии весенних праздников абоненты мобильных услуг Ucom могут приобрести не только смартфон Xiaomi Redmi Note 8T, оснащенный 4-мя основыми камерами, 6,3-дюймовым экраном, возможностью быстрой зарядки мощного аккумулятора и NFC, но и любой другой из самого широкого ассортимента популярных брендов. Мы ценим желание абонентов всегда оставаться на связи со своими близкими, поэтому в дополнение к любому смартфону предоставляем двойной объем гигабайтов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим также, что предложение действительно при покупке любого смартфона, как наличными, так и в кредит.