Ucom շարժական ինտերնետի ugo 5500, ugo 7500 եւ ubox 12500-ի նոր բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ
• 20-08-2021 12:04:13   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Մինչև սեպտեմբերի 30-ը հատուկ առաջարկի շրջանակներում Ucom շարժական ինտերնետի uGo 5500, uGo 7500 և uBox 12500 հետվճարային սակագնային պլանների բոլոր նոր բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով գիգաբայթեր, ինչպես նաև լրացուցիչ 30 ԳԲ ինտերնետ յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին: Մասնավորապես, uGo 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 80+30 ԳԲ՝ նախկին 40+30 ԳԲ փոխարեն, uGo 7500-ով՝ 140+30 ԳԲ՝ նախկին 70+30 ԳԲ փոխարեն, ինչպես նաև uBox 12500-ով կստանան 200+30 ԳԲ՝ նախկին 100+30 ԳԲ փոխարեն:
«Այս առաջարկից օգտվելու համար որևէ պարտավորություն կնքելու անհրաժեշտություն չկա, պետք է ընդամենն անձը հաստատող փաստաթղթով մոտենալ Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից մեկը», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ կրկնապատկված գիգաբայթերը կտրամադրվեն յուրաքանչյուր ամիս, մինչև 2021 թվականի դեկտեմբերի 31-ը:

NEW SUBSCRIBERS OF THE UCOM’S MOBILE INTERNET UGO 5500, UGO 7500 AND UBOX 12500 TARIFF PLANS TO GET 2X MORE INTERNET
• 20-08-2021 12:04:13   | Armenia  |  Press release
Until September 30, all new subscribers of Ucom's mobile internet uGo 5500, uGo 7500 and uBox 12500 postpaid tariff plans will receive 2X gigabytes, as well as an additional 30 GB of internet on the 20th of each month. In particular, the subscribers of uGo 5500 tariff plan will receive 80+30 GB instead of the previous 40+30 GB, the uGo 7500 subscribers will get 140+30 GB instead of the previous 70+30 GB, as well as the uBox 12500 subscribers will receive 200+30 GB instead of the previous of 100+30 GB.
"To take advantage of this offer, you don’t need to sign any commitment, you only need to visit one of the Ucom sales and service centers with an ID card", said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.