Ucom շարժական ինտերնետի ugo 5500, ugo 7500 եւ ubox 12500-ի նոր բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ
• 20-08-2021 12:04:13   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Մինչև սեպտեմբերի 30-ը հատուկ առաջարկի շրջանակներում Ucom շարժական ինտերնետի uGo 5500, uGo 7500 և uBox 12500 հետվճարային սակագնային պլանների բոլոր նոր բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով գիգաբայթեր, ինչպես նաև լրացուցիչ 30 ԳԲ ինտերնետ յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին: Մասնավորապես, uGo 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 80+30 ԳԲ՝ նախկին 40+30 ԳԲ փոխարեն, uGo 7500-ով՝ 140+30 ԳԲ՝ նախկին 70+30 ԳԲ փոխարեն, ինչպես նաև uBox 12500-ով կստանան 200+30 ԳԲ՝ նախկին 100+30 ԳԲ փոխարեն:
«Այս առաջարկից օգտվելու համար որևէ պարտավորություն կնքելու անհրաժեշտություն չկա, պետք է ընդամենն անձը հաստատող փաստաթղթով մոտենալ Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից մեկը», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ կրկնապատկված գիգաբայթերը կտրամադրվեն յուրաքանչյուր ամիս, մինչև 2021 թվականի դեկտեմբերի 31-ը:

• 20-08-2021 12:04:13   | Армения  |  Пресс-релизы
До 30 сентября в рамках специального предложения все новые абоненты постоплатных тарифных планов uGo 5500, uGo 7500 и uBox 12500 от Ucom получат в 2 раза больше гигабайтов, а также дополнительные 30 ГБ интернета 20 числа каждого месяца. В частности, абоненты тарифного плана uGo 5500 получат 80+30 ГБ вместо прежних 40+30 ГБ, с uGo 7500 получат 140+30 ГБ вместо прежних 70+30 ГБ, а абоненты uBox 12500 получат 200+30 ГБ вместо прежних 100+30 ГБ.
«Для того, чтобы воспользоваться данным предложением, нет надобности подписывать какие-либо обязательства, нужно просто обратиться в любой из центров обслуживания абонентов Ucom с документом, удостоверяющим личность», - сказал Ара Хачатрян, генеральный директор компании Ucom.