• 06-03-2024 12:15:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Գարնանային տոների կապակցությամբ Ucom ընկերությունն այս տարի ևս գեղեցիկ առաջարկներ է անում իր բաժանորդներին։
Մարտի 4-ից ապրիլի 15-ը բոլոր հաճախորդները միայն Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում կարող են ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 13 Pro սմարթֆոնը՝ ամսական վճարելով 2990 դրամ: Սմարթֆոնի հետ կտրամադրվի Xiaomi Redmi անլար ականջակալ և գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ Level Up 1800 փաթեթով։ Փաթեթն առաջին ամիսը կլինի անվճար, հետը նաև կտրամադրվի 100 ԳԲ ինտերնետ, որը հասանելի կլինի 6 ամսվա ընթացքում։ Հեռախոսի գինը կանխիկ գնելու դեպքում 143.500 դրամ է:
Սմարթֆոնն ունի 200 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ՝ գեղեցիկ լուսանկարներ անելու համար և 256 ԳԲ հիշողություն՝ ձեր կյանքի հիշարժան պահերը պահպանելու համար։ Ունի նաև ժամանակակից և էներգախնայող, 120 հերց թարմացման հաճախությամբ AMOLED մեծ էկրան։ Հեռախոսի ոճային դիզայնը լրացնում են երեք նուրբ գույները՝ Forest Green (կանաչ), Lavender Purple (մանուշակագույն) և Midnight Black (սև):
«Վստահ եմ, որ մեր բաժանորդները սպասում էին, թե ինչ տոնական առաջարկով մենք հանդես կգանք, ու կարծում եմ, հիասթափված չեն մնա։ Գարնանային ակցիայի համար ընտրված մեր սմարթֆոններն իրենցով արդեն գեղեցիկ նվեր են ձեր սիրելիների համար, բայց առաջարկվող գինը, ականջակալը, հեռախոսահամարն ու փաթեթը փայլուն լրացում են դրան», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ առաջարկի շրջանակում հասանելի է նաև Xiaomi Redmi Note 13 Pro սմարթֆոնը ավելի մեծ՝ 512 ԳԲ հիշողությամբ, որի ընդհանուր արժեքը 174․900 դրամ է:

• 06-03-2024 12:15:00   | Armenia  |  Social
From March 4 to April 15, exclusively at Ucom sales and service centers, customers can purchase Xiaomi Redmi Note 13 Pro smartphone by paying a monthly installment of 2990 AMD. As a bonus, purchasers will also receive Xiaomi Redmi wireless headphones and a "nice" number, accompanied by the Level Up 1800 package. The first month under the tariff plan is complimentary, and a 100 GB of Internet will be provided, accessible for a duration of 6 months. The full retail price of the phone will be 143,500 drams.
The smartphone is equipped with a 200 MP main camera to capture the beautiful moments of your life, as well as 256 GB of memory to store those moments. The device also boasts a large, energy-efficient AMOLED screen with a 120 Hz refresh rate. The stylish design of the smartphone is enhanced by three exquisite shades: Forest Green, Lavender Purple, and Midnight Black.
"I'm sure our subscribers were expecting us to come out with a holiday offer, and I think they won't be disappointed. The smartphone that we have chosen for the spring special offer will make a wonderful gift for your loved ones by itself, but the set price, headphones, a “nice” number as a gift and a communication package will be a great addition," said Ralph Yirikian, Director General of Ucom.
It should be noted that as part of the offer the Xiaomi Redmi Note 13 Pro smartphone with a larger memory capacity of 512 GB will also be available. Its total price will be 174,900 drams.