Wildberries-ը սկսում է փոքր և միջին ձեռներեցության զարգացման նախագիծ Հայաստանում
Wildberries ընկերությունը սկսում է «PROուղեկցում» սոցիալական նոր նախագիծը, որի նպատակն է աջակցել և զարգացնել փոքր և միջին բիզնեսը Հայաստանում։
Wildberries-ը կաջակցի ձեռներեցներին բիզնեսի զարգացման ողջ ուղու ընթացքում՝ միասին անցնելով գրանցումից և պրոֆայլի ստեղծումից մինչև իրական վաճառքների փուլը:
«PROուղեկցումը՝ լիարժեք աջակցություն է կայուն վաճառքների ճանապարհին: Մասնակցելով նախագծին` դուք կստանաք անհրաժեշտ գիտելիքներ և փորձ, ինչը կօգնի զարգացնել և մեծացնել ձեր բիզնեսը», - ասել է PRO Wildberries Ձեռներեցների զարգացման կենտրոնի ղեկավար Պավել Ինչինը:
Ծրագրին մասնակցող ձեռներեցները կստանան անվճար փորձագիտական աջակցություն։ Wildberries-ի մասնագիտական թիմը կուղղորդի մասնակիցներին օնլայն և օֆլայն՝ տրամադրելով նրանց անհրաժեշտ գիտելիքներ: Փորձագետները կկիսվեն շուկայում աշխատելու նրբություններով, կպատմեն, թե ինչպես ճիշտ դասավորել ապրանքները, ինչպես օպտիմալացնել լոգիստիկան և, ամենակարևորը, ինչպես հասնել հաջող վաճառքների:
«Մասնակցելով մեր նախագծին, դուք դառնում եք մեր համայնքի մի մասը, որտեղ ամեն ինչ ուղղված է ձեր բիզնեսի ամրապնդմանը և զարգացմանը: Մենք օգնում ենք ձեզ վերածել գիտելիքները հաջողության և վստահ վաճառքների», - ավելացրել է «PROուղեկցում» նախագծի ղեկավարներից Եվգենյա Սավենկովա-Պետրիչենկոն:

• 28-08-2024 14:43:30   | Армения  |  Пресс-релизы
Компания Wildberries запускает новый социальный проект «PROсопровождение», направленный на поддержку и развитие малого и среднего предпринимательства в Армении.
Wildberries поддержит партнеров на всем цикле развития бизнеса, вместе пройдя весь путь от регистрации и настройки профиля, до выхода на реальные продажи.
«PROсопровождение – это полноценное сопровождение на пути к стабильным продажам. Участвуя в проекте, вы получите доступ к знаниям и опыту, которые помогут масштабировать ваш бизнес», - отметил руководитель Центра развития предпринимателей PRO Wildberries Павел Инчин.
Предприниматели, участвующие в проекте, получат бесплатную экспертную помощь. Команда Wildberries будет вести участников онлайн и оффлайн, обеспечивая их необходимыми знаниями и поддержкой. Эксперты помогут разобраться с нюансами работы на маркетплейсе, подскажут, как правильно оформить товары, как оптимизировать логистику и, самое главное, как добиться успешных продаж.
«С PROсопровождением вы становитесь частью сообщества, где всё направлено на укрепление и развитие вашего бизнеса. Мы помогаем вам конвертировать знания в успех и уверенные продажи» - добавила один из руководителей проекта «PROсопровождение» Евгения Савенкова-Петриченко.