• 04-03-2025 12:05:57   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Գարնան մոտենալով շատերը սկսում են մտածել սիրելի կանանց տոների կապակցությամբ նվերներ ընտրելու մասին, և Ucom-ն ավանդաբար հասնում է օգնության իր հերթական գարնանային առաջարկով։
Այս անգամ ընտրվել է HONOR 200 Lite 5G-ն։ Այս նոր սերնդի սմարթֆոնի էլեգանտ դիզայնը համատեղվում է նորարարական տեխնոլոգիաների և շատ գրավիչ գնի հետ։
Սմարթֆոնն ունի 108 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 8 ԳԲ օպերատիվ հիշողություն, 4500 մԱժ մարտկոց, 256ԳԲ հիշողություն, 6,7 դյույմ AMOLED էկրան և 5G ցանցին միանալու հնարավորություն, որը Ucom-ի բաժանորդներն արդեն կարող են վայելել մարզային 28 քաղաքներում։
HONOR 200 Lite 5G սմարթֆոնը ակցիայի շրջանակում փետրվարի 26-ից մինչև ապրիլի 20-ը գնելու դեպքում տրամադրվելու է նաև HONOR բրենդային անլար ականջակալ կամ Canyon բարձրախոս։
«Միշտ դժվար է ձեր սիրելիների համար գտնել գեղեցիկ, չափազանց օգտակար ու խելամիտ գնով նվեր։ Այս հանգամանքը մտքում ունենալով՝ մենք ամեն տարի հանդես ենք գալիս մի նոր, հետաքրքիր առաջարկով, ու այս տարին էլ բացառություն չէ։
HONOR հեռախոսները հայտնի են որպես վստահելի ու մատչելի տարբերակ շուկայում, իսկ մեր առաջարկած մոդելն ընտրվել է հատուկ այնպես, որ դուք կարողանաք ձեր սիրելիներին մատուցել ամենալավ նվերը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ակցիայի ընթացքում հեռախոսի հետ տրամադրվելու է գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ առաջին ամիսն անվճար Level Up 3000 սակագնային պլանով և 100GB ինտերնետ 6 ամիս ժամկետով։

• 04-03-2025 12:05:57   | Armenia  |  Social
As spring approaches, many people begin searching for the perfect gift for their loved ones. To make the choice easier, Ucom is once again here to help with its latest spring offer.
This year, the HONOR 200 Lite 5G has been selected – a stylish, next-generation smartphone that combines an elegant design with innovative technology at an attractive price.
The smartphone is equipped with a 108-megapixel main camera, 8 GB of RAM, a 4,500 mAh battery, 256 GB of storage, a 6.7-inch AMOLED display, and 5G-connectivity, which Ucom subscribers can now enjoy in 28 regional cities.
With the purchase of an HONOR 200 Lite 5G smartphone, customers will receive an HONOR wireless headset or a Canyon speaker as part of the promotion running from February 26 to April 20.
"Finding a beautiful, highly functional, and affordable gift for your loved ones is always a challenge. Bearing this in mind, we come up with a new interesting offer every year, and this year is no exception. HONOR phones are known for being both reliable and budget-friendly, making our chosen model the perfect gift for your loved ones," said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
As part of the promotion, you will receive a beautiful phone number along with your phone, a free Level Up 3000 tariff plan for the first month, and 100 GB of Internet for 6 months.