ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԻ ՏՂԱՄԱՐԴԿԱՆՑ ԱԿՈՒՄԲԱՅԻՆ ԹԻՄԵՐԻ<br /> ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ 4 ՄԻԱՎՈՐՈՎ ԱՌԱՋԱՏԱՐԸ «ԲԱՆԿԱՅԻՆ ԱՐՔԱ»-Ն Է<br />
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԻ ՏՂԱՄԱՐԴԿԱՆՑ ԱԿՈՒՄԲԱՅԻՆ ԹԻՄԵՐԻ
ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ 4 ՄԻԱՎՈՐՈՎ ԱՌԱՋԱՏԱՐԸ «ԲԱՆԿԱՅԻՆ ԱՐՔԱ»-Ն Է
• 15-03-2007 15:12:00   | Հայաստան  |  Սպորտ
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՄԱՐՏԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Տիգրան Պետրոսյանի անվան շախմատի տանը անցկացվող Հայաստանի շախմատի տղամարդկան ակումբային թիմերի առաջնությունում մարտի 14-ին կայացան 2-րդ փուլի հանդիպումները: «Բանկային արքա»-ն հաղթեց Հայաստանի պետական ագրարային համալսարանի թիմին` 5:1, իսկ ՖԻՄԱ-ն` «Հրազդանին»` 4:2 հաշվով: Մրցաշարային աղյուսակի առաջին եռյակում են «Բանկային արքա»-ն` 4, ՖԻՄԱ-ն եւ «Հրազդանը»` 2-ական միավորով:

"BANK KING" IS LEADER WITH 4 POINTS IN CHAMPIONSHIP OF<br /> MEN'S CHESS CLUB TEAMS OF ARMENIA<br /> MEN'S CHESS CLUB TEAMS OF ARMENIA
"BANK KING" IS LEADER WITH 4 POINTS IN CHAMPIONSHIP OF
MEN'S CHESS CLUB TEAMS OF ARMENIA
• 15-03-2007 15:12:00   | Armenia  |  Sport
YEREVAN, MARCH 15, NOYAN TAPAN. The 2nd stage meetings took place at the championship of men's chess club teams of Armenia being held at the Chess House after Tigran Petrosian. The "Bank King" (Bankayin Arqa) won the team of the State Agrarian University of Armenia with a score of 5:1, and the FIMA won "Hrazdan" with a score of 4:2. The "Bank King" team with 4 points, the FIMA and "Hrazdan" team with 2 points each are the first three of the tournament table.