ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 13-ԻՆ «ԱՐԱՄ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ» ՀԱՄԵՐԳԱՍՐԱՀՈՒՄ ԿԿԱՅԱՆԱ<br /> ԴԱՇՆԱԿԱՀԱՐՈՒՀԻ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆԻ ՄԵՆԱՀԱՄԵՐԳԸ<br />
ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 13-ԻՆ «ԱՐԱՄ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ» ՀԱՄԵՐԳԱՍՐԱՀՈՒՄ ԿԿԱՅԱՆԱ
ԴԱՇՆԱԿԱՀԱՐՈՒՀԻ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆԻ ՄԵՆԱՀԱՄԵՐԳԸ
• 08-09-2005 20:22:00   | Հայաստան  |  Մշակույթ
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Սեպտեմբերի 13-ին Երեւանի «Արամ Խաչատրյան» համերգասրահում կկայանա դաշնակահարուհի Սվետլանա Նավասարդյանի մենահամերգը: Ինչպես նշված է Հայաստանի Պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբից «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին տրամադրված հաղորդագրությունում, Ֆիլհարմոնիկի նվագակցությամբ համերգին կհնչեն Մոցարտի «Լինցի սիմֆոնիան», «Այսպես են վարվում բոլոր կանայք» օպերայի նախերգանքը եւ դաշնամուրի թիվ 27 կոնցերտը:

13 СЕНТЯБРЯ В КОНЦЕРТНОМ ЗАЛЕ "АРАМ ХАЧАТУРЯН" СОСТОИТСЯ<br /> СОЛЬНЫЙ КОНЦЕРТ ПИАНИСТКИ СВЕТЛАНЫ НАВАСАРДЯН<br /> СОЛЬНЫЙ КОНЦЕРТ ПИАНИСТКИ СВЕТЛАНЫ НАВАСАРДЯН
13 СЕНТЯБРЯ В КОНЦЕРТНОМ ЗАЛЕ "АРАМ ХАЧАТУРЯН" СОСТОИТСЯ
СОЛЬНЫЙ КОНЦЕРТ ПИАНИСТКИ СВЕТЛАНЫ НАВАСАРДЯН
• 08-09-2005 20:22:00   | Армения  |  Культура
ЕРЕВАН, 8 СЕНТЯБРЯ, НОЯН ТАПАН. 13 сентября в ереванском концертном зале "Арам Хачатурян" состоится сольный концерт пианистки Светланы Навасардян. Согласно сообщению, предоставленному агентству "НОЯН ТАПАН" из Государственного филармонического оркестра Армении, на концерте в сопровождении Филармонического оркестра будут звучать "Симфония Линца" Моцарта, увертюра к опере "Так поступают все женщины" и концерт для фортепиано N27.