ԿԵՆՏՐՈՆԱԿԱՆ ԲԱՆԿԻ ՆԱԽԱՁԵՌՆՈՒԹԵԱՄԲ ԱՊՐԻԼԻ 13-ԻՆ ԵՐԵՒԱՆՈՒՄ<br /> ԿԿԱՅԱՆԱՅ «ՌՈՔԸ ԵՎ ԴՐԱՄԸ» ՓԱՌԱՏՈՆԸ<br />
ԿԵՆՏՐՈՆԱԿԱՆ ԲԱՆԿԻ ՆԱԽԱՁԵՌՆՈՒԹԵԱՄԲ ԱՊՐԻԼԻ 13-ԻՆ ԵՐԵՒԱՆՈՒՄ
ԿԿԱՅԱՆԱՅ «ՌՈՔԸ ԵՎ ԴՐԱՄԸ» ՓԱՌԱՏՈՆԸ
• 09-04-2007 16:52:00   | Հայաստան  |  Մշակոյթ
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ԱՊՐԻԼԻ, ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ: ՀՀ Կենտրոնական բանկի (ԿԲ) նախաձեռնութեամբ ապրիլի 13-ին Երեւանի Հովհ. Թումանյանի անուան տիկնիկային թատրոնում կկայանայ «Ռոքը եւ դրամը» փառատոն: Ինչպէս «ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ի թղթակցին յայտնեց ԿԲ-ի մամուլի քարտուղար Զարուհի Բարսեղեանը, փառատօնին կմասնակցեն Հայաստանի լաւագոյն ռոք խմբերը` «Empyray», «The kings cross», «Strife», «Bambir» եւ «Vostan hayoc»: Նշուեց, որ ակցիան շարունակական բնոյթ կկրի. առաջիկայում կկազմակերպուի նաեւ «Ջազը եւ դրամը» խորագրով փառատոնը:

ПО ИНИЦИАТИВЕ ЦЕНТРАЛЬНОГО БАНКА 13 АПРЕЛЯ В ЕРЕВАНЕ<br /> СОСТОИТСЯ ФЕСТИВАЛЬ "РОК И ДРАМ"<br /> " />
ПО ИНИЦИАТИВЕ ЦЕНТРАЛЬНОГО БАНКА 13 АПРЕЛЯ В ЕРЕВАНЕ
СОСТОИТСЯ ФЕСТИВАЛЬ "РОК И ДРАМ"
• 09-04-2007 16:52:00   | Армения  |  Культура
ЕРЕВАН, 9 АПРЕЛЯ, НОЯН ТАПАН. По инициативе Центрального банка РА 13 апреля в Ереванском кукольном театре имени Ованнеса Туманяна состоится фестиваль "Рок и драм". Как сообщила корреспонденту "НОЯН ТАПАН" пресс-секретарь ЦБ Заруи Барсегян, в фестивале примут участие лучшие рок-группы Армении - "Empyray", "The kings cross", "Strife", "Bambir", "Vostan hayoc". Было отмечено, что ацкия будет носить перманентный характер: в будущем будет организован также фестиваль под названием "Джаз и драм".