Սպիտակի երկրաշարժի 22-րդ տարելիցի կապակցությամբ Բակո Սահակյանն այցելել է Ստեփանակերտի հուշահամալիր<br />
Սպիտակի երկրաշարժի 22-րդ տարելիցի կապակցությամբ Բակո Սահակյանն այցելել է Ստեփանակերտի հուշահամալիր
• 07-12-2010 16:28:00   | Հայաստան  |  Քաղաքական
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 7 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Սպիտակի երկրաշարժի 22-րդ տարելիցի կապակցությամբ դեկտեմբերի 7-ին Լեռնային Ղարաբաղի հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարության ուղեկցությամբ այցելել է Ստեփանակերտի հուշահամալիր եւ ծաղիկներ դրել անմեղ զոհերի հիշատակը հավերժացնող հուշակոթողին: Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին ԼՂՀ նախագահի աշխատակազմի Տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

В связи с 22-й годовщиной Спитакского землетрясения Бако Саакян посетил мемориальный комплекс Степанакерта
• 07-12-2010 16:28:00   | Армения  |  Политика
В связи с 22-й годовщиной Спитакского землетрясения 7 декабря Президент Республики Арцах Бако Саакян в сопровождении высшего руководства республики посетил мемориальный комплекс Степанакерта и возложил цветы к памятнику невинным жертвам стихии. ГЛАВНОЕ ИНФОРМАЦИОННОЕ УПРАВЛЕНИЕ АППАРАТА ПРЕЗИДЕНТА НКР