Բակո Սահակյանը հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ նվիրված հանրապետության գյուղատնտեսության ոլորտում իրականացվող մի շարք ծրագրերին
• 12-09-2013 17:12:18   |   |  Տնտեսություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 12-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ նվիրված հանրապետության գյուղատնտեսության ոլորտում իրականացվող մի շարք ծրագրերին:
Հատուկ ուշադրություն է դարձվել բերքահավաքին եւ բնական աղետների հետեւանքների վերացման գործընթացներին:

Artsakh Republic President convoked a working consultation dedicated to a number of projects implemented in the republic's agricultural sphere
• 12-09-2013 17:12:18   |   |  Economy
On 12 September Artsakh Republic President convoked a working consultation dedicated to a number of projects implemented in the republic's agricultural sphere.
Special attention was paid to the course of harvest and the process of eliminating the consequences of natural disasters.