Ֆուտբոլի միջազգային միությունների համադաշնության պատվիրակության կազմակերպության գլխավոր քարտուղարն Արցախում է
• 07-04-2014 16:59:17   |   |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 7-ին ընդունել է Ֆուտբոլի միջազգային միությունների համադաշնության պատվիրակությանը` կազմակերպության գլխավոր քարտուղար Սաշա Դյուրկոփի գլխավորությամբ:
Հանդիպմանը քննարկվել են ԼՂՀ-ում ֆուտբոլի զարգացման հետ կապված հարցեր: Երկուստեք կարեւորվել է Արցախի եւ տարբեր երկրների միջեւ փոխգործակցության ընդլայնումն այս ուղղությամբ: Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

President Bako Sahakyan received delegation of the Confederation of International Football Associations headed by its general secretary Sascha Düerkop
• 07-04-2014 16:59:17   |   |  Press release
On 7 April Artsakh Republic President Bako Sahakyan received delegation of the Confederation of International Football Associations headed by its general secretary Sascha Düerkop.
Issues related to the development of football in the NKR were discussed during the meeting. Both sides noted the importance of cooperation between Artsakh and different countries in this direction.