Նախագահ Բակո Սահակյանն ընդունել է <<Տանկային երկամարտ-2014>> մրցույթում փոխչեմպիոնի տիտղոսին արժանացած տանկիստներին
• 04-11-2014 18:47:38   |   |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 4-ին ընդունել է <<Տանկային երկամարտ-2014>> միջազգային մրցույթում փոխչեմպիոնի տիտղոսին արժանացած տանկիստներին եւ նրանց մարտական պատրաստության ապահովման գործում աչքի ընկած սպաներին:
Երկրի ղեկավարը շնորհավորել է ներկաներին եւ պարգեւատրել նրանց արժեքավոր նվերներով:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԼՂՀ պաշտպանության նախարար Մովսես Հակոբյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Президент Республики Арцах Бако Саакян принял танкистов удостоившихся титула вице-чемпиона на чемпионате мира по танковому биатлону 2014 года
• 04-11-2014 18:47:38   |   |  Пресс-релизы
4 ноября Президент Республики Арцах Бако Саакян принял танкистов, удостоившихся титула вице-чемпиона на чемпионате мира по танковому биатлону 2014 года, а также офицеров, отличившихся в деле обеспечения их боевой подготовки.