Բակո Սահակյանը մասնակցել է ՊԲ սպաների եւ զոհված ազատամարտիկների ընտանիքների համար կառուցվելիք նոր բազմահարկ բնակելի շենքի հիմնարկեքի հանդիսավոր արարողությանը
• 31-10-2016 19:48:35   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Քաղաքական
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 31-ին մայրաքաղաք Ստեփանակերտում մասնակցել է Պաշտպանության բանակի սպաների եւ զոհված ազատամարտիկների ընտանիքների համար կառուցվելիք  նոր բազմահարկ բնակելի շենքի  հիմնարկեքի հանդիսավոր արարողությանը:
Երկրի ղեկավարը երախտագիտություն է հայտնել բարերար  Վիտալի Գրիգորյանցին նախաձեռնության իրականացմանն աջակցելու համար` նշելով նման ծրագրերի պահանջվածությունն ու կարեւորությունը:

Bako Sahakyan partook in the capital Stepanakert at a solemn groundbreaking ceremony of a new apartment building to be built for the Defense Army's officers and families of the perished freedom fighters
• 31-10-2016 19:48:35   |   |  Politics
On 31 October Artsakh Republic President Bako Sahakyan partook in the capital Stepanakert at a solemn groundbreaking ceremony of a new apartment building to be built for the Defense Army's officers and families of the perished freedom fighters.
The Head of the State expressed gratitude to philanthropist Vitaly Grigoryants for participating in the implementation of this initiative noting the demand for and significance of such programs.