Բակո Սահակյանը մասնակցել է ՊԲ սպաների եւ զոհված ազատամարտիկների ընտանիքների համար կառուցվելիք նոր բազմահարկ բնակելի շենքի հիմնարկեքի հանդիսավոր արարողությանը
• 31-10-2016 19:48:35   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Քաղաքական
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 31-ին մայրաքաղաք Ստեփանակերտում մասնակցել է Պաշտպանության բանակի սպաների եւ զոհված ազատամարտիկների ընտանիքների համար կառուցվելիք  նոր բազմահարկ բնակելի շենքի  հիմնարկեքի հանդիսավոր արարողությանը:
Երկրի ղեկավարը երախտագիտություն է հայտնել բարերար  Վիտալի Գրիգորյանցին նախաձեռնության իրականացմանն աջակցելու համար` նշելով նման ծրագրերի պահանջվածությունն ու կարեւորությունը:

Бако Саакян принял участие в торжественной церемонии закладки в г. Степанакерте нового многоэтажного дома для семей офицеров Армии обороны и погибших воинов-освободителей
• 31-10-2016 19:48:35   |   |  Политика
31 октября Президент Республики Арцах Бако Саакян принял участие в торжественной церемонии закладки в г. Степанакерте нового многоэтажного дома для семей офицеров Армии обороны и погибших воинов-освободителей.
Глава государства выразил признательность благотворителю Виталию Григорянцу за содействие осуществлению данного проекта, отметив востребованность и важность подобных программ.