• 28-08-2020 14:37:11   | Հայաստան  |  Գիտություն եւ տեխնոլոգիաներ
Մինչև հոկտեմբերի 31-ը Ucom ընկերության ձայնային ծառայությունների նոր բաժանորդները, միանալով u Կանխավճարային, ինչպես նաև Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլաններից որևէ մեկին, 24 ամիս շարունակ կստանան 2 անգամ շատ գիգաբայթեր, քան նախատեսված է ընտրված սակագնային պլանով։
Մասնավորապես u Կանխավճարային ծառայության u1000 սակագնային պլանի նոր բաժանորդները կստանան 4 ԳԲ շարժական ինտերնետի ծավալ սովորական 2 ԳԲ-ի փոխարեն, u1500-ի բաժանորդները՝ 8 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ սովորական 4 ԳԲ-ի փոխարեն։ u2000 կանխավճարային սակագնային պլանի նոր բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 12 ԳԲ գերարագ ինտենետ սովորական 6 ԳԲ-ի փոխարեն, իսկ u3000-ին միացող բաժանորդները՝ 20 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ սովորական 10 ԳԲ-ի փոխարեն։
Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս 2900 հետվճարային սակագնային պլանին միացող նոր բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 14 ԳԲ գերարագ ինտերնետ սովորական 7 ԳԲ-ի փոխարեն, Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս 5500-ն ընտրողները կստանան ամսական 30 ԳԲ գերարագ ինտենետ սովորական 15 ԳԲ-ի փոխարեն, Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս 8000-ին միանալու դեպքում ամսական ներառումները կկազմեն 60 ԳԲ սովորական 30 ԳԲ-ի փոխարեն, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս 12500 հետվճարային սակագնային պլանին միանալու դեպքում 24 ամիս շարունակ բաժանորդները կստանան 100 ԳԲ գերարագ ինտենետի փաթեթ սովորական 50 ԳԲ-ի փոխարեն։
«Ի դեպ, կանխավճարային բոլոր սակագնային պլանների, ինչպես նաև Ունիվերսալ/Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների և Ամսական բաժանորդագրության գործող բաժանորդները մինչև 2020 թվականի հոկտեմբերի 31-ը կկարողանան ակտիվացնել առկա «Ինտերնետ 20 ԳԲ» փաթեթը հատուկ գնով`1900 դրամով գործող 6500 դրամի փոխարեն», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Սերգեյի Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ «Ամպի չափ ինտերնետ» առաջարկի շրջանակներում պարտավորություն կնքելու անհրաժեշտություն չկա: Նաև հիշեցնենք, որ այս պահին առցանց ցանկացած Samsung մոդելի սմարթֆոն գնելիս կանխավճարային բոլոր սակագնային պլանների, ինչպես նաև Ունիվերսալ/Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներին տրամադրվում է 50 ԳԲ ինտերնետ փաթեթ 30 օր ժամկետով:

• 28-08-2020 14:37:11   | Армения  |  Новости науки и технологии
До 31 октября новые абоненты голосовых услуг Ucom, подключаясь к одному из тарифных планов услуги uПредоплатная, также к постоплатным тарифным планам Универсальный/ Универсальный Плюс, будут получать в 2 раза больше гигабайтов в течение 24 месяцев, чем предусмотрено выбранным тарифным планом.
В частности, новые абоненты тарифного плана u1000 услуги uПредоплатная получат 4 ГБ мобильного интернета вместо обычных 2 ГБ, абоненты u1500 получат 8 ГБ высокоскоростного мобильного интернета вместо обычных 4 ГБ. Новые абоненты предоплатного тарифного плана u2000 каждый месяц будут получать 12 ГБ высокоскоростного интернета вместо обычных 6 ГБ, а абоненты, подключающиеся к u3000 получат 20 ГБ высокоскоростного интернета вместо обычных 10 ГБ.
Новые абоненты, которые подключатся к постоплатным тарифному плану Универсальный/ Универсальный Плюс 2900 каждый месяц будут получать 14 ГБ высокоскоростного интернета вместо обычных 7 ГБ, те, кто выбрал Универсальный/ Универсальный Плюс 5500 ежемесячно будут получать 30 ГБ высокоскоростного интернета вместо обычных 15 ГБ, при подключении к Универсальный/ Универсальный Плюс 8000 ежемесячные вложения составят 60 ГБ вместо обычных 30 ГБ, а при выборе постоплатного тарифного плана Универсальный/ Универсальный Плюс 12500 в течение 24 месяцев подряд абоненты будут получать пакет высокоскоростного интернета в 100 ГБ вместо обычных 50 ГБ.
«Кстати, все действующие абоненты предоплатных тарифных планов, а также постоплатных тарифных планов Универсальный/ Универсальный Плюс и Ежемесячных подписок до 31 октября 2020 года смогут активировать действующий пакет «Интернет 20 ГБ» по специальной цене в 1900 драмов вместо текущих 6500 драмов», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Сергеевич Хачатрян.
Добавим также, что в рамках предложения «Интернет выше крыши» нет необходимости в заключении обязательств. Также напомним, что при онлайн-покупке любой модели смартфона Samsung на данном этапе, абонентам всех тарифных планов услуги uПредоплатная, а также постоплатных тарифных планов Универсальный/ Универсальный Плюс предоставляется пакет интернета в 50 ГБ сроком на 30 дней.