Ucom-ը երկարացնում է անսահմանափակ ինտերնետի առաջարկը Level Up 4700 և Level Up 5500 բաժանորդների համար
• 15-09-2021 17:15:39   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Ucom ընկերությունն երկարաձգել է անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորության ժամկետները։ Ս․թ․ հունիսին մեկնարկած Ucom ձայնային ծառայության Level Up 4700 կանխավճարային և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 2022 թվականի հունվարի 31-ը:
«Level Up սակագնային պլանների շարքում մենք ի սկզբանե հնարավորություն ենք ընձեռել ոչ միայն Level Up 8500 և Level Up 8700 սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվելու իրական անսահմանափակ ինտերնետից, այլև հատուկ առաջարկի շրջանակում ստեղծել ենք այդ հնարավորությունը  նաև Level Up 4700 և Level Up 5500 սակագնային պլանների բաժանորդների համար։ Ուրախությամբ հայտնում եմ, որ անսահմանափակը շարունակվում է, և վերջիններս կարող են մոտակա 4 ամիսների ընթացքում չմտածել ինտերնետի ծավալի սպառման մասին, հատկապես ուսումնական տարվա սկզբին, երբ հարկ է լինում օգտվել բազմաթիվ ուսումնական նյութերից և հավելվածներից»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ նույնիսկ ամենամատչելի՝ Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն ունեն անսահմանափակ օգտվելու այսօր մեծ պահանջարկ ունեցող կրթական այնպիսի հավելվածներից և հարթակներից, որոնք են Coursera-ն, Duolingo-ն, Zoom-ը, Google Classroom-ը, Microsoft Teams -ը և այլն:

UCOM ПРОДЛЕВАЕТ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО БЕЗЛИМИТНОМУ ИНТЕРНЕТУ ДЛЯ АБОНЕНТОВ ТАРИФНЫХ ПЛАНОВ LEVEL UP 4700 И LEVEL UP 5500
15-09-2021 17:15:39 | Армения | Пресс-релизы
Компания Ucom продлила сроки предложения по безлимитному интернету. Новые и текущие абоненты тарифных планов Level Up 4700 предоплатный и Level Up 5500 постоплатный голосовой услуги от Ucom, которые были представлены на рынке в июне этого года, будут продолжать пользоваться безлимитным интернетом по 31 января 2022 года.
«В линейке тарифных планов Level Up мы изначально предоставили возможность воспользоваться по-настоящему безлимитным интернетом не только абонентам тарифных планов Level Up 8500 и Level Up 8700, но и в рамках специального предложения эта возможность была создана и для абонентов тарифных планов Level Up 4700 и Level Up 5500. С радостью сообщаю, что безлимит продолжается, и последние могут не задумываться об объемах потребления интернета в ближайшие 4 месяца, особенно в начале учебного года, когда появляется необходимость использовать большое количество учебных материалов и приложений»,- отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что даже абоненты самого доступного тарифного плана Level Up 1700 имеют безлимитный доступ к крайне востребованым на сегодняшний день образовательным приложениям и платформам, таким, как Coursera, Duolingo, Zoom, Google Classroom, Microsoft Teams и так далее.