«ՆԱԻՐԻՏ ԳՈՐԾԱՐԱՆ»-ՈՒՄ ՆԱԽՕՐԵԻՆ ԲՌՆԿՎԱԾ ՀՐԴԵՀԸ ՀԱՋՈՂՎԵԼ Է<br /> ԱՄԲՈՂՋՈՒԹՅԱՄԲ ՄԱՐԵԼ ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ 25-Ի ԱՌԱՎՏՈՅԱՆ<br />
«ՆԱԻՐԻՏ ԳՈՐԾԱՐԱՆ»-ՈՒՄ ՆԱԽՕՐԵԻՆ ԲՌՆԿՎԱԾ ՀՐԴԵՀԸ ՀԱՋՈՂՎԵԼ Է
ԱՄԲՈՂՋՈՒԹՅԱՄԲ ՄԱՐԵԼ ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ 25-Ի ԱՌԱՎՏՈՅԱՆ
• 25-12-2006 17:47:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Դեկտեմբերի 24-ին «Նաիրիտ Գործրանում»-ում բռնկված հրդեհն ամբողջությամբ հաջողվել է մարել միայն դեկտեմբերի 25-ի առավոտյան: Ինչպես «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին հայտնեցին ՀՀ Տարածքային կառավարման նախարարության Փրկարարական ծառայությունից, հրդեհի մարմանը մասնակցել են 11 հաշվարկ, երեք ջրբեր եւ Երեւանի քաղաքապետարանի ջրցան մեքենաները: Գործարանում հրդեհի բռնկման մասին Փրկարար ծառայությունը տեղեկացել էր կիրակի` ժամը 9:38-ին:

ПОЖАР НА "ЗАВОДЕ НАИРИТ" УДАЛОСЬ ПОЛНОСТЬЮ ПОТУШИТЬ ТОЛЬКО<br /> УТРОМ 25 ДЕКАБРЯ<br /> УТРОМ 25 ДЕКАБРЯ
ПОЖАР НА "ЗАВОДЕ НАИРИТ" УДАЛОСЬ ПОЛНОСТЬЮ ПОТУШИТЬ ТОЛЬКО
УТРОМ 25 ДЕКАБРЯ
• 25-12-2006 17:47:00   | Армения  |  Общество
ЕРЕВАН, 25 ДЕКАБРЯ, НОЯН ТАПАН. Пожар, вспыхнувший 24 декабря на "Заводе Наирит", удалось полностью потушить только утром 25 декабря. Как сообщили "НОЯН ТАПАН" из Службы спасения министерства территориального управления, в тушении пожара участвовало 11 пожарных расчетов, три водовоза и водометные машины Ереванской мэрии. О пожаре на заводе Служба спасения получила сигнал в воскресенье, в 9:38.