«ՄԱՆԿԱԿԱՆ ԵՎՐՈՏԵՍԻԼ 2008»-ՈՒՄ ՀԱՋՈՂ ԵԼՈՒՅԹԻ ՀԱՄԱՐ<br /> «ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ»-Ը 100 ՀԱԶԱՐԱԿԱՆ ԴՐԱՄՈՎ ՊԱՐԳԵՎԱՏՐԵՑ «ԱՐԵՎԻԿ» ՀԱՄՈՒՅԹԻ<br /> 8 ԱՆԴԱՄՆԵՐԻ<br />
«ՄԱՆԿԱԿԱՆ ԵՎՐՈՏԵՍԻԼ 2008»-ՈՒՄ ՀԱՋՈՂ ԵԼՈՒՅԹԻ ՀԱՄԱՐ
«ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ»-Ը 100 ՀԱԶԱՐԱԿԱՆ ԴՐԱՄՈՎ ՊԱՐԳԵՎԱՏՐԵՑ «ԱՐԵՎԻԿ» ՀԱՄՈՒՅԹԻ
8 ԱՆԴԱՄՆԵՐԻ
• 28-12-2007 19:20:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ:«Մանկական Եվրոտեսիլ 2007»-ում հաջող ելույթի համար «Ինեկոբանկ»-ը «Արեւիկ» համույթի ութ անդամների պարգեւատրեց 100 հազարական դրամով (մոտ 327 ԱՄՆ դոլար)` նրանց հանձնելով «ՄաստերՔարտ» միջազգային վճարային քարտեր: Ինչպես նշեց բանկի հաճախորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Գրիգոր Հովհաննիսյանը, քարտերը սպասարկվելու են անվճար, իսկ ավանդները երեխաները կարող են ստանալ չափահաս դառնալուց հետո: Տրամադրված գումարի վրա տարեկան կավելանա 8%:

ЗА УСПЕШНОЕ ВЫСТУПЛЕНИЕ НА "ДЕТСКОМ ЕВРОВИДЕНИИ" ИНЕКОБАНК<br /> НАГРАДИЛ ЧЛЕНОВ "АРЕВИК" ДЕНЕЖНЫМИ ПРЕМИЯМИ ПО 100 ТЫСЯЧ ДРАМОВ<br /> НАГРАДИЛ ЧЛЕНОВ "АРЕВИК" ДЕНЕЖНЫМИ ПРЕМИЯМИ ПО 100 ТЫСЯЧ ДРАМОВ
ЗА УСПЕШНОЕ ВЫСТУПЛЕНИЕ НА "ДЕТСКОМ ЕВРОВИДЕНИИ" ИНЕКОБАНК
НАГРАДИЛ ЧЛЕНОВ "АРЕВИК" ДЕНЕЖНЫМИ ПРЕМИЯМИ ПО 100 ТЫСЯЧ ДРАМОВ
• 28-12-2007 19:20:00   | Армения  |  Общество
ЕРЕВАН, 28 ДЕКАБРЯ, НОЯН ТАПАН. За успешное выступление на конкурсе "Детское Евровидение" "Инекобанк" наградил 8 членов вокально-инструментального ансамбля "Аревик" денежной премией по 100 тысяч драмов (около 327 долларов США). Юным дарованиям были вручены международные платежные карты "МастерКарт". Как отметил руководитель отдела обслуживания клиентов банка Григор Ованнисян, карты будут обслуживаться бесплатно, а вклады дети могут получать после достижения ими совершенолетия. Указаная сумма ежегодно возрастет на 8%.