«ՄԱՆԿԱԿԱՆ ԵՎՐՈՏԵՍԻԼ 2008»-ՈՒՄ ՀԱՋՈՂ ԵԼՈՒՅԹԻ ՀԱՄԱՐ<br /> «ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ»-Ը 100 ՀԱԶԱՐԱԿԱՆ ԴՐԱՄՈՎ ՊԱՐԳԵՎԱՏՐԵՑ «ԱՐԵՎԻԿ» ՀԱՄՈՒՅԹԻ<br /> 8 ԱՆԴԱՄՆԵՐԻ<br />
«ՄԱՆԿԱԿԱՆ ԵՎՐՈՏԵՍԻԼ 2008»-ՈՒՄ ՀԱՋՈՂ ԵԼՈՒՅԹԻ ՀԱՄԱՐ
«ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ»-Ը 100 ՀԱԶԱՐԱԿԱՆ ԴՐԱՄՈՎ ՊԱՐԳԵՎԱՏՐԵՑ «ԱՐԵՎԻԿ» ՀԱՄՈՒՅԹԻ
8 ԱՆԴԱՄՆԵՐԻ
• 28-12-2007 19:20:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ:«Մանկական Եվրոտեսիլ 2007»-ում հաջող ելույթի համար «Ինեկոբանկ»-ը «Արեւիկ» համույթի ութ անդամների պարգեւատրեց 100 հազարական դրամով (մոտ 327 ԱՄՆ դոլար)` նրանց հանձնելով «ՄաստերՔարտ» միջազգային վճարային քարտեր: Ինչպես նշեց բանկի հաճախորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Գրիգոր Հովհաննիսյանը, քարտերը սպասարկվելու են անվճար, իսկ ավանդները երեխաները կարող են ստանալ չափահաս դառնալուց հետո: Տրամադրված գումարի վրա տարեկան կավելանա 8%:

FOR SUCCESSFUL PERFORMANCE IN EUROVISION JUNIOR 2007<br /> INECOBANK AWARDS 100 THOUSAND DRAMS TO EACH OF 8 MEMBERS OF<br /> AREVIK ENSEMBLE<br />
FOR SUCCESSFUL PERFORMANCE IN EUROVISION JUNIOR 2007
INECOBANK AWARDS 100 THOUSAND DRAMS TO EACH OF 8 MEMBERS OF
AREVIK ENSEMBLE
• 28-12-2007 19:20:00   | Armenia  |  Social
YEREVAN, DECEMBER 28, NOYAN TAPAN. For their successful performance in the Eurovision 2007 song contest Inecobank awarded 100 thousand drams (nearly 327 dollars) to each of eight members of the Arevik ensemble by giving them MasterCard international payment cards. As Grigor Hovhannisian, the Head of the bank's Customer Service Department, said, the cards will be served free of charge and the children can receive deposits after becoming adults. Eight percents will be added to the provided sum annually.