ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹԵԱՆ 6-ՐԴ ՎԱՐՉՈՒԹԵԱՆ ԱՇԽԱՏԱԿԻՑՆԵՐԸ ՍՏՈՒԳԱՅՑԵՐ ԵՆ<br /> ԿԱՏԱՐՈՒՄ ՍՈՒՊԵՐՄԱՐԿԵՏՆԵՐ` ՊԱՀԱՆՋԵԼՈՎ «ԲՋՆԻ» ԳՈՐԾԱՐԱՆԻՑ ՍՏԱՑՈՒԱԾ<br /> ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻՆ ՎԵՐԱԲԵՐՈՂ ՓԱՍՏԱԹՂԹԵՐԸ<br />
ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹԵԱՆ 6-ՐԴ ՎԱՐՉՈՒԹԵԱՆ ԱՇԽԱՏԱԿԻՑՆԵՐԸ ՍՏՈՒԳԱՅՑԵՐ ԵՆ
ԿԱՏԱՐՈՒՄ ՍՈՒՊԵՐՄԱՐԿԵՏՆԵՐ` ՊԱՀԱՆՋԵԼՈՎ «ԲՋՆԻ» ԳՈՐԾԱՐԱՆԻՑ ՍՏԱՑՈՒԱԾ
ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻՆ ՎԵՐԱԲԵՐՈՂ ՓԱՍՏԱԹՂԹԵՐԸ
• 12-11-2007 19:00:00   | Հայաստան  |  Հասարակութիւն
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ: ՀՀ Ոստիկանութեան Կազմակերպուած հանցագործութեան դէմ պայքարի` 6-րդ, վարչութեան աշխատակիցները ստուգայցեր են կատարում մայրաքաղաքի սուպերմարկետներ եւ պահանջում «Բջնի» հանքային ջրի ստացման եւ վաճառքի հետ կապուած փաստաթղթերը: Այս մասին «ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ի թղթակցին յայտնի դարձաւ հաւաստի աղբիւրից: Յիշեցնենք, որ նոյն վարչութեան աշխատակիցները նոյեմբերի 5-ին առգրաւել են «Բջնի»-ի գործարանի համակարգիչները եւ գրանցամատեանները, ինչի պատճառով գործարանը չի աշխատում: Նշենք, որ գործարանի սեփականատերը «Սիլ կոնցեռնի» նախագահ, ՀՀ Ազգային Ժողովի պատգամաւոր Խաչատուր Սուքիասեանն է:

EMPLOYEES OF 6th DETACHMENT OF POLICE HOLD CHECKINGS IN<br /> SUPERMARKETS DEMANDING DOCUMENTS REGARDING PRODUCTS RECEIVED<br /> FROM BJNI FACTORY<br />
EMPLOYEES OF 6th DETACHMENT OF POLICE HOLD CHECKINGS IN
SUPERMARKETS DEMANDING DOCUMENTS REGARDING PRODUCTS RECEIVED
FROM BJNI FACTORY
• 12-11-2007 19:00:00   | Armenia  |  Social
YEREVAN, NOVEMBER 12, NOYAN TAPAN. The employees of the RA Police 6th detachment on struggle against organized crime hold checkings in Yerevan's supermarkets demanding documents regarding receipt and sale of the Bjni mineral water. Noyan Tapan correspondent was informed about it by a reliable source. It should be mentioned that the employees of the same detachment confiscated all computers and registers of the Bjni factory on November 5, in consequence of the which the factory does not operate at present. It is noteworthy that the factory's owner is Khachatur Sukiasian, the Chairman of the Sil Concern, a deputy of the National Assembly.