Գյումրիի և Վանաձորի բնակիչները նույնպես կարող են միանալ Orange-ի «Իմ Երկիրը» սակագնային պլանին
Հուլիսի 31-ից Գյումրիի և Վանաձորի բնակիչները նույնպես կարող են միանալ Orange-ի «Իմ Երկիրը» սակագնային պլանին: «Իմ Երկիրը» մարզային սակագնային պլանի բաժանորդները Երևանից դուրս գտնվելիս կարող են զանգեր կատարել Orange-ի բոլոր բաժանորդներին 5 դրամ/րոպե բացառիկ սակագնով: Ավելին, Orange-ի «Իմ Երկիրը» սակագնային պլանի բոլոր բաժանորդները կարող են անվճար զանգահարել արտասահմանում բնակվող իրենց մտերիմներին: Պարզապես ընդունելով զանգեր արտերկրից՝ այս սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան անվճար միջազգային րոպեներ, որոնք կարող են օգտագործել արտերկիր զանգահարելու համար: Յուրաքանչյուր երկուշաբթի «Իմ Երկիրը» սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան նվեր. 2 անվճար միջազգային րոպե` նախորդ շաբաթվա ընթացքում կուտակային 5-ից մինչև 10 րոպե տևողությամբ միջազգային զանգեր ստանալու դեպքում, և 5 րոպե` 10 և ավելի րոպե տևողությամբ զանգերի դեպքում:
Նվեր րոպեները հնարավոր կլինի օգտագործել բոլոր միջազգային ուղղություններով զանգահարելու համար (բացառությամբ այն երկրների, որոնք ներառված են Միջազգային գոտի 9 և 10-ում):
«Իմ Երկիրը» սակագնային պլանի բոլոր բաժանորդները շարժական ինտերնետից կօգտվեն 20 դր/ՄԲ սակագնով նախկին 60 դր/ՄԲ սակագնի փոխարեն՝ այսպիսով հնարավորություն ունենալով ավելի հաճախ ու հեշտորեն օգտվել շարժական ինտերնետից:
« Orange-ի «Իմ Երկիրը» մարզային սակագնային պլանն այն առաջարկն է, որն իսկապես ընդառաջ է գնում Հայաստանի մարզերի բնակիչների պահանջներին: Այն թույլ է տալիս ոչ միայն մատչելի գներով զանգահարել Orange-ի բոլոր բաժանորդներին, վերջիններսի համար հասանելի է դարձնում շարժական ինտերնետը, այլ նաև հնարավորություն է տալիս անվճար զանգահարել արտասահմանում բնակվող մտերիմներին: Մենք ուրախ ենք, որ այսուհետ այս բոլոր հնարավորություններից Orange-ի բաժանորդները կարող են օգտվել նաև Գյումրիում և Վանաձորում», ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը

From now on Gyumri and Vanadzor residents will also benefit from Orange “My Country” tariff plan
The subscribers of this tariff plan will continue to receive free international calls each week and to benefit from very competitive voice and mobile internet tariffs
Yerevan, July 31, 2013
From July 31st the residents of Gyumri and Vanadzor towns may also join Orange “My Country” tariff plan.  “My Country” tariff plan subscribers can make calls to all Orange subscribers at 5 AMD/minute unprecedented rate while outside of Yerevan. Moreover, Orange “My Country” tariff plan all subscribers are able to make free international calls to call their close ones abroad.  Just by receiving calls from abroad the subscribers of this tariff plan will receive free international minutes. Every Monday the subscribers of “My Country” tariff plan will receive a gift - 2 free international minutes, in case they received international calls with duration of 5-10 cumulative minutes during the previous week, and 5 free minutes, in case they received cumulative international incoming calls of 10 and more minutes during previous week. Gift-minutes can be used to make international calls to all international directions (save for countries included in International Zone 9 and 10).
“My Country” tariff plan subscribers may surf on the internet for 20 AMD/MB tariff, instead of previous 60 AMD/MB, thus being able to use GPRS more frequently and more comfortably.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, noted: « Orange “My Country” tariff plan is indeed the offer that can meet all the demands of the residents of Armenian regions. We are happy to note that thanks to this offer the residents of the regions will be able not only to make calls at a very cheap rate, make use of mobile internet, but also they will get a wonderful opportunity to make free calls to their close once living abroad. Now all Orange customers are able to benefit from these offers also while in Gyumri and Vanadzor.”