Դասընթացներ ուսանողների համար
Եթե դուք ցանկանում եք դառնալ արհեստավարժ ծրագրավորող կարճ ժամանակահատվածում, ձեռք բերել ոլորտային կարևորագույն տեսական/պրակտիկ գիտելիքներ նորարար միջավայրում և ստանալ աշխատանքի հնարավորություն լավագույն կազմակերպություններից մեկում, առաջարկում ենք Ձեզ միանալ Պրակտիկայի Ծրագիր N7-ին:
Ծրագիրը բաղկացած է տեսական և գործնական մասից:
1.    Տեսական մաս
Տևողությունը՝ 1.5 ամիս
Թեմաները՝
Ծրագրավորման հիմունքներ (ներածություն, սկզբունքները և հիմնական դրույթները)
C# & C++
Օբյեկտ-կողմնորոշված ծրագրավորում և նախագծման ձևանմուշներ
Ալգորիթմներ և տվյալների կառուցվածքներ
Տվյալների շտեմարան, օպերացիոն համակարգեր
2.    Գործնական մաս
Տևողությունը՝ 2.5 ամիս
Նախագծերի մշակում (արհեստական բանականություն, ռոբոտների ղեկավարման ավտոմատացված համակարգ՝ հիմնված արհետսական բանականության վերջին նվաճումների վրա)
Բիզնես, ներկայացուցչական/հաղորդակցական հմտությունների զարգացման դասընթաց, որը կօգնի Ձեզ լավ ներկայանալ աշխատանքային հարցազրույցներին:
Ընտրված մասնակիցներին կտրամադրվի մեկ շաբաթ անվճար փորձաշրջան:
Ծրագրի արժեքը` 80 000 ՀՀԴ:
Հետաքրքրե՞ց: Եթե «Այո՛», լրացրե՛ք առցանց դիմում-հայտը մինչև ս.թ. հունիսի 10-ը:
Դիմելու չափանիշները
Դիմորդը պետք է ունենա ալգորիթմական մտածելակերպ և օբյեկտ-կողմնորոշված ծրագրավորման վերաբերյալ գիտելիքներ:
Դիմելու կարգը
Դիմում-հայտն ուղարկելուց հետո 24 ժամվա ընթացքում կստանաք ստացումը հաստատող նամակ: Այն դեպքում եթե չստանաք հաստատող նամակ, խնդրում ենք տեղեկացնել sona.martiriosyan@mic.am էլ. հասցեով: Դիմում-հայտային փուլն անցած դիմորդները կհրավիրվեն տեխնիկական հարցազրույցի: Անհրաժեշտության դեպքում, կկազմակերպվի լրացուցիչ հարցազրույց:
Մենք երաշխավորում ենք
Չափազանց  հետաքրքիր միջավայր,
Չափազանց արհեստավարժ ծրագրավորողների/մասնագետների աջակցություն,
Արժեքավոր գիտելիքներ ծրագրային ապահովման, շտեմարանների ծրագրավորման, նախագծի կյանքի փուլերի, օպերացիոն համակարգերի, ծրագրավորման մի շարք այլ չլսված առանձնահատկությունների և նոու-հաուների վերաբերյալ:
Հարցե՞ր
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք կապվել Սոնա Մարտիրոսյանի հետ sona.martirosyan@mic.am էլ. հասցեի կամ 010 562638 հեռախոսահամարի միջոցով:

• 09-06-2014 17:40:37   | Armenia  |  Announcements
If you want to become a professional developer within a short period of time, gain state-of-the-art knowledge and techniques on programming in an innovative environment and work in the leading software development companies, you should join our Internship Program N7.
The course is composed of two parts: theoretical and practice-based:
Part I - Theory
Duration: 1.5 months
Topics to be covered:
• Introduction to programming languages (principles and main features);
• C# and C++ programming languages;
• Object-oriented programming and design patterns;
• Algorithms and data structures;
• Introduction to database and web development;
• Operation Systems.
Part II – Practice
Duration: 2.5 months
• Real-life projects assigned by the employers,
• Business, presentation/communications skills trainings which will help you get better prepared for the job interview
All the students will have a free one week trial period.
The internship cost is 80 000 AMD.
Interested? If “Yes”, please fill in the online application form by 10 June.
Eligibility Criteria
The applicants should have algorithmic thinking and basic knowledge on object-orienting programming.
Application process
After the application submission, you will receive a receipt confirmation within 24 hours. In case you don't receive, please send a notification to sona.martirosyan@mic.am email address. All the shortlisted applicants will be invited to a technical interview. If necessary, the second interview will be arranged.
We guarantee
• Extremely challenging environment;
• Support from extremely professional developers/specialists;
• Provision of extensive knowledge on software development, database and web development, project life cycle, operation systems, and a number of specific features and know-hows.
Questions?
For additional information, please contact Sona Martirosyan at sona.martirosyan@mic.am email address or 010 562638 telephone number.