ՀՀ hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի անդամները Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ աշխատանքային այցով գտնվել են Արցախի Հանրապետությունում <br />
ՀՀ hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի անդամները Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ աշխատանքային այցով գտնվել են Արցախի Հանրապետությունում
• 30-04-2011 15:39:22   | Հայաստան  |  Քաղաքական
Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 30-ին ընդունել է աշխատանքային այցով Արցախի Հանրապետությունում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի անդամներին` կառույցի ղեկավար Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են հանրային ծառայությունների եւ տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցությանն առնչվող հարցեր: Երկրի ղեկավարը գոհունակությամբ նշել է համագործակցության հաջող ընթացքի մասին եւ ընդգծել, որ աշխատանքներում առկա դրական դինամիկան պետք է պահպանել նաեւ հետագայում: Հանդիպմանը մասնակցում էր Արցախի Հանրապետության հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը: ԱՐՑԱԽԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՆԱԽԱԳԱՀԻ ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄԻ ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅԱՆ ԳԼԽԱՎՈՐ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ

Bako Sahakyan received members of the Public Services Regulatory Commission of the Republic of Armenia
• 30-04-2011 15:39:22   | Armenia  |  Politics
On 30 April President Bako Sahakyan received members of the Public Services Regulatory Commission of the Republic of Armenia led by head of the structure Robert Nazaryan who arrived in Artsakh with a working visit. Issues related to the cooperation between the two Armenian states in the sphere of regulating public services and economic competition were discussed during the meeting. The Head of the State noted with satisfaction the successful course of the cooperation and underlined that the positive dynamic of the activities should be maintained in the future too. According to the Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President, Chairman of the Artsakh Republic State Commission on regulating public services and economic competition Hakob Ghahramanyan partook at the meeting.