Երվանդ Զախարյանը նշանակվել է Հայաստանի կառավարությանն<br /> առընթեր Անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահ<br />
Երվանդ Զախարյանը նշանակվել է Հայաստանի կառավարությանն
առընթեր Անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահ
• 03-04-2009 16:05:00   | Հայաստան  |  Քաղաքական
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ԱՊՐԻԼԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Հայաստանի նախագահ Սերժ Սարգսյանի ապրիլի 2-ին հրամանագրերով Մանուկ Վարդանյանն ազատվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր Անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի պաշտոնից եւ նշանակվել ՀՀ նախագահի խորհրդական: Նույն օրը ՀՀ նախագահը հրամանագրեր է ստորագրել Երվանդ Զախարյանին ՀՀ նախագահի խորհրդականի պաշտոնից ազատելու եւ ՀՀ կառավարությանն առընթեր Անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահ նշանակելու մասին: Ինչպես «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին հայտնեցին ՀՀ նախագահի Մամլո գրասենյակից, Ս.Սարգսյանի ապրիլի 2-ի հրամանագրով Յուրի Վարդանյանը նշանակվել է ՀՀ նախագահի խորհրդական:

Yervand Zakharian appointed Chairman of State Committee of<br /> Real Estate Cadastre attached to RA government<br />
Yervand Zakharian appointed Chairman of State Committee of
Real Estate Cadastre attached to RA government
• 03-04-2009 16:05:00   | Armenia  |  Politics
YEREVAN, APRIL 3, NOYAN TAPAN. Under RA President Serzh Sargsyan's April 2 decrees Manuk Vardanian was relieved of post of Chairman of State Committee of Real Estate Cadastre attached to the RA government and was appointed Adviser to RA President. The same day the RA President signed decrees on relieving Yervand Zakharian of post of Adviser to RA President and on appointing him Chairman of State Committee of Real Estate Cadastre attached to the RA government. According to the RA President's Press Office, under S. Sargsyan's April 2 decree Yuri Vardanian was appointed Adviser to RA President.