Հանդիպում՝ ԱԳՆ ղեկավար անձնակազմի և արտերկրում դիվանագիտական ներկայացուցչությունների ղեկավարների տարեկան աշխատաժողովի մասնակիցների հետ. Նիկոլ Փաշինյան
28-08-2026 19:19 Հայաստան Մեկնաբանություն
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել և կից գրել.
«Հանդիպում՝ ԱԳՆ ղեկավար անձնակազմի և արտերկրում դիվանագիտական ներկայացուցչությունների ղեկավարների տարեկան աշխատաժողովի մասնակիցների հետ»:

Встреча с участниками ежегодного рабочего совещания руководящего состава МИД и глав дипломатических представительств за границей. Никол Пашинян
28-08-2026 19:19 Армения Комментарий
«Встреча с участниками ежегодного рабочего совещания руководящего состава Министерства иностранных дел и глав дипломатических представительств за границей»: