Հանդիպում՝ ԱԳՆ ղեկավար անձնակազմի և արտերկրում դիվանագիտական ներկայացուցչությունների ղեկավարների տարեկան աշխատաժողովի մասնակիցների հետ. Նիկոլ Փաշինյան
28-08-2026 19:19 Հայաստան Մեկնաբանություն
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել և կից գրել.
«Հանդիպում՝ ԱԳՆ ղեկավար անձնակազմի և արտերկրում դիվանագիտական ներկայացուցչությունների ղեկավարների տարեկան աշխատաժողովի մասնակիցների հետ»:

Meeting with the participants of the annual working conference of the Ministry of Foreign Affairs staff and heads of diplomatic representations abroad: Nikol Pashinyan
28-08-2026 19:19 Armenia A comment
The Prime Minister of Armenia, Nikol Pashinyan, has published a video on his Facebook page and wrote the following.
«Meeting with the participants of the annual working conference of the leadership of the Ministry of Foreign Affairs and heads of diplomatic representations abroad»: