ՄԱՐՏԻ 3-Ի ԴՐՈՒԹՅԱՄԲ ԵՐԵՎԱՆԻ ԲՈՒԺՀԱՍՏԱՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՒՄ ԳՏՆՎՈՒՄ<br /> ԵՆ ՄԱՐՏԻ 1-Ի ԴԵՊՔԵՐԻ ԺԱՄԱՆԱԿ 40 ՏՈՒԺԱԾՆԵՐ, ԱՅԴ ԹՎՈՒՄ` 17<br /> ԶԻՆԾԱՌԱՅՈՂՆԵՐ<br />
ՄԱՐՏԻ 3-Ի ԴՐՈՒԹՅԱՄԲ ԵՐԵՎԱՆԻ ԲՈՒԺՀԱՍՏԱՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՒՄ ԳՏՆՎՈՒՄ
ԵՆ ՄԱՐՏԻ 1-Ի ԴԵՊՔԵՐԻ ԺԱՄԱՆԱԿ 40 ՏՈՒԺԱԾՆԵՐ, ԱՅԴ ԹՎՈՒՄ` 17
ԶԻՆԾԱՌԱՅՈՂՆԵՐ
• 03-03-2008 17:30:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՄԱՐՏԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Մարտի 3-ի ժամը 15-ի դրությամբ Երեւանի բուժհաստատություններում են գտնվում մարտի 1-ի բախումների ժամանակ 40 տուժածներ, այդ թվում 17 զինծառայողներ: Ըստ ՀՀ Առողջապահության նախարարության տվյալների, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոնում բուժօգնություն է ստանում 11 տուժած, որից 7-ը` զինծառայող, թիվ 1 հիվանդանոցում` 7 տուժած, որից 5-ը` զինծառայող, թիվ 2 բուժմիավորումում` 3 տուժած, թիվ 3 հիվանդանոցում` 3 տուժած, որից 1-ը` զինծառայող, 1-ը` պատգամավոր, «Էրեբունի» ԲԿ-ում` 6 տուժած, «Արմենիա» ԲԿ-ում` 10 տուժած, որից 4-ը` զինծառայող:

ПО СОСТОЯНИЮ НА 3 МАРТА В МЕДИЦИНСКИХ УЧРЕЖДЕНИЯХ ЕРЕВАНА<br /> НАХОДИЛИСЬ 40 ПОСТРАДАВШИХ ВО ВРЕМЯ СОБЫТИЙ 1 МАРТА, В ТОМ<br /> ЧИСЛЕ, 17 ВОЕННОСЛУЖАЩИХ<br />
ПО СОСТОЯНИЮ НА 3 МАРТА В МЕДИЦИНСКИХ УЧРЕЖДЕНИЯХ ЕРЕВАНА
НАХОДИЛИСЬ 40 ПОСТРАДАВШИХ ВО ВРЕМЯ СОБЫТИЙ 1 МАРТА, В ТОМ
ЧИСЛЕ, 17 ВОЕННОСЛУЖАЩИХ
• 03-03-2008 17:30:00   | Армения  |  Общество
ЕРЕВАН, 3 МАРТА , НОЯН ТАПАН. 3 марта по состоянию на 15 часов в медицинских учреждениях Еревана находились 40 пострадавших во время столкновений 1 марта, в том числе, 17 военнослужащих. По данным Министерства здравоохранения РА, в медицинском центре Сурб Григор Лусаворич медицинскую помощь получают 11 пострадавших, 7 из которых - военнослужащие, в 1-ой больнице - 7 пострадавших, 5 из которых - военнослужащие, в больнице номер 2 - 3 пострдавших, в больнице номер 3 - 3 пострадавших, один из которых - военнослужащий, один - депутат, в Медицинском центре "Эребуни" - 6 пострадавших , в Медицинском центре "Армения" - 10 пострадавших, 4 из которых военнослужащие.