ՄԱՐՏԻ 3-Ի ԴՐՈՒԹՅԱՄԲ ԵՐԵՎԱՆԻ ԲՈՒԺՀԱՍՏԱՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՒՄ ԳՏՆՎՈՒՄ<br /> ԵՆ ՄԱՐՏԻ 1-Ի ԴԵՊՔԵՐԻ ԺԱՄԱՆԱԿ 40 ՏՈՒԺԱԾՆԵՐ, ԱՅԴ ԹՎՈՒՄ` 17<br /> ԶԻՆԾԱՌԱՅՈՂՆԵՐ<br />
ՄԱՐՏԻ 3-Ի ԴՐՈՒԹՅԱՄԲ ԵՐԵՎԱՆԻ ԲՈՒԺՀԱՍՏԱՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՒՄ ԳՏՆՎՈՒՄ
ԵՆ ՄԱՐՏԻ 1-Ի ԴԵՊՔԵՐԻ ԺԱՄԱՆԱԿ 40 ՏՈՒԺԱԾՆԵՐ, ԱՅԴ ԹՎՈՒՄ` 17
ԶԻՆԾԱՌԱՅՈՂՆԵՐ
• 03-03-2008 17:30:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՄԱՐՏԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Մարտի 3-ի ժամը 15-ի դրությամբ Երեւանի բուժհաստատություններում են գտնվում մարտի 1-ի բախումների ժամանակ 40 տուժածներ, այդ թվում 17 զինծառայողներ: Ըստ ՀՀ Առողջապահության նախարարության տվյալների, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոնում բուժօգնություն է ստանում 11 տուժած, որից 7-ը` զինծառայող, թիվ 1 հիվանդանոցում` 7 տուժած, որից 5-ը` զինծառայող, թիվ 2 բուժմիավորումում` 3 տուժած, թիվ 3 հիվանդանոցում` 3 տուժած, որից 1-ը` զինծառայող, 1-ը` պատգամավոր, «Էրեբունի» ԲԿ-ում` 6 տուժած, «Արմենիա» ԲԿ-ում` 10 տուժած, որից 4-ը` զինծառայող:

AS OF MARCH 3, 40 PEOPLE WHO SUFFERED DURING MARCH 1 EVENTS<br /> ARE IN YEREVAN MEDICAL CENTERS, 17 OUT OF WHICH ARE SERVICEMEN<br />
AS OF MARCH 3, 40 PEOPLE WHO SUFFERED DURING MARCH 1 EVENTS
ARE IN YEREVAN MEDICAL CENTERS, 17 OUT OF WHICH ARE SERVICEMEN
• 03-03-2008 17:30:00   | Armenia  |  Social
YEREVAN, MARCH 3, NOYAN TAPAN. As of March 3, 15:00, 40 people, who suffered during the March 1 events, are in Yerevan's medical centers, 17 out of which are servicemen. According to the data of the RA Ministry of Health, 11 people receive medical aid in Grigor Lusavorich medical center, 7 out of which are servicemen, 7 people are in hospital N 1, 5 out of which are servicemen, 3 people are in in medical center N 2, 3 in hospital N 3, 1 out of which is a serviceman, 1 a deputy, 6 people are in the Erebuni medical center, 10 in the Armenia medical center, 4 out of which are servicemen.