IDBank-ի նոր առաջարկը Բիզնեսին
IDBank-ն առաջարկում է Ձեր բիզնեսը տեղափոխել առցանց հարթակ` առավել շահավետ պայմաններով օգտվելով ինտերնետ էքվայրինգի նոր արտոնություններից, իսկ Ձեր հաճախորդներին հնարավորություն տալով հնարավորինս զերծ մնալ կանխիկի հետ շփումներից և օգտվել Ձեր ծառայություններից հեռավար։
Վճարային քարտերով օնլայն վճարումներ իրականացնելու համար տեղադրեք Ձեր կայքում կամ մոբայլ հավելվածում IDBank-ի vPOS տերմինալն ու տերմինալի ակտիվացման օրվանից սկսած 3 ամսվա ընթացքում կատարված գործարքներից, անկախ օգտագործված քարտի տեսակից, ինտերնետ էքվայրինգի համար որևէ միջնորդավճար չի գանձվի։
Բանկը կապահովի՝
Տերմինալի անվճար տեղադրում
Տերմինալի տեղադրման տեխնիկական ամբողջական աջակցություն
Հաճախորդներին վճարումների իրականացման պարզ և հարմար ինտերֆեյս
Առաջարկը գործում է փոքր և միջին, ինչպես նաև խոշոր ընկերությունների՝ արդեն գործող և նոր ստեղծվող կայքերի ու մոբայլ հավելվածների համար։
Ավելին, Ձեր բիզնեսի հետագա զարգացմանը նպաստելու համար եռամսյա ժամկետի ավարտից հետո Բանկը մատչելի առաջարկ կներկայացնի հետագա սպասարկման միջնորդավճարների համար։
Օգտագործեք այս հնարավորությունն առցանց հարթակում Ձեր հաճախորդների ներգրավման համար՝ առանց ավելորդ ծախսերի։

Новое предложение Бизнесу от IDBank-а
IDBank предлагает перенести Ваш бизнес на онлайн платформу, пользуясь новыми привилегиями интернет-эквайринга по более доступным условиям и давая возможность Вашим клиентам воздержаться от контакта с наличными и пользоваться Вашими услугами удаленно.
Для онлайн транзакций с помощью платежных карт поместите vPOS терминал IDBank-а на Вашем сайте или в мобильном приложении, и в течение 3-х месяцев со дня активации терминала не будет взиматься комиссия от сделок за интернет-эквайринг, независимо от типа использованной карты.
Банк предоставит:
Бесплатную установку терминала
Полную техническую поддержку установки терминала
Ясный и удобный интерфейс оплаты клиентам
Предложение действует для действующих и новых сайтов и мобильных приложений малых и средних, а также крупных компаний.
Кроме того, после окончания трехмесячного периода Банк предоставит доступное предложение касательно комиссий дальнейшего обслуживания для оказания содействия развитию Вашего бизнеса.
Воспользуйтесь этим предложением на онлайн платформе для привлечения Ваших клиентов без лишних затрат.